:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zaginął Przemysław Wojdat. Mężczyzna uciekł ze szpitala

Inne Ciekawostki, Zaginął Przemysław Wojdat Mężczyzna uciekł szpitala - zdjęcie, fotografia

W piątek 17 listopada, ze szpitala w Puławach uciekł Przemysław Wojdat. Od tego czasu 39-letni mieszkaniec Ryk nie skontaktował się z rodziną, która prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają wiedzę o miejscu pobytu zaginionego.

Jak informuje brat zaginionego, Przemysław Wojdat uciekł ze szpitala w Puławach 1 piątek 17 listopada przed godziną 7.00 rano. Mężczyzna próbował zatrzymać przejeżdżające samochody. – Szukał podwózki. Był ubrany najprawdopodobniej w niebieską koszulkę z krótkim rękawkiem, ciemne dresowe spodnie i skarpetki. Nie miał butów. Do tego czasu jego ubiór na pewno się zmienił. Przemek jest wysoki. Ma około 1,8 m wzrostu i jest postawnej budowy. Ma okrągłą twarz. Prosimy o pomoc wszystkie osoby, które mają wiedzę o miejscu jego pobytu – apeluje brat zaginionego.

 

WAŻNE! Mężczyzna dodaje, że zaginiony ma rodzinę w gminie Trojanów. Nie jest wykluczone, że Przemysław Wojdat może przebywać na terenie powiatu garwolińskiego.

 

Osoby, które widziały zaginionego Przemysława Wojdata lub mają wiedzę o miejscu jego pobytu proszone są o kontakt z policją lub rodziną mężczyzny pod nr tel: 602 366 740.

 

ur

Fot. rodzina


Zaginął Przemysław Wojdat. Mężczyzna uciekł ze szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-06 22:57:30

    W niedzielę już go znaleźli

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl