:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Zaginęła chora 5-miesięczna suczka owczarka niemieckiego

W niedzielę 11 grudnia, w godzinach popołudniowych, w Rudzie Talubskiej, zaginęła 5-miesięczna Suzi – suczka owczarka niemieckiego. Suzi jest bardzo chora. Musi brać leki. Tęskni za nią rodzina.

 

– Suzi to 5-miesięczna suczka owczarka niemieckiego. Jest bardzo chora. Leżała w klinice w Warszawie na Bemowie. Miała wszelkie badania i musi brać leki od padaczki rano i wieczorem. W rezonansie wyszło jeszcze, że ma wodogłowie. Suczka zaginęła nam w niedzielę 11 grudnia 2016r. około godz. 17-18 w Rudzie Talubskiej przy ulicy Osiedlowej 6. Ostatnio była widziana przy miejscowym sklepie. Prosimy o pomoc w odnalezieniu Suzi!Jest bardzo ważna w naszej rodzinie. Tęsknimy za nią! Co najważniejsze, ona musi dostawać leki, ponieważ jej stan może ulec pogorszeniu. Ona potrzebuje naszej pomocy i miłości! Prosimy, udostępniajcie tę informację – apeluje rodzina Suzi.

 

{jb_greenbox}Suzi ma na sobie dwie obroże: brązową skórzaną i kremową przeciwpchelną.
Ktokolwiek widział Suzi lub posiada informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt pod nr tel: 660 745 469, 604 176 908.
Przewidziane jest znaleźne. {/jb_greenbox}

 

(ur) 2016-12-14 12:57:49


 


Zaginęła chora 5-miesięczna suczka owczarka niemieckiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl