:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Zagraniczni goście w żelechowskim ratuszu

 

27 września do Żelechowa przyjechała grupa gości z sześciu krajów – Stanów Zjednoczonych, Izraela, Australii, Kolumbii, Kanady i Szwecji. Ich przodkowie zamieszkali to miasto na początku XX wieku.

 

 

Podczas swojej wizyty goście zwiedzili odrestaurowany budynek ratusza, gdzie spotkali się z burmistrz Mirosławą Miszkurką. Otrzymali od niej książki „Żelechów na starej fotografii” oraz pamiątkowe kubki z bryłą ratusza. Mieli tez okazję zwiedzić wystawę „Żelechów dawniej”.(zelechow.pl, oprac. MB) 2017-10-02 13:04:36
 

Zagraniczni goście w żelechowskim ratuszu komentarze opinie

  • kris - niezalogowany 2017-10-04 12:58:59

    [quote name="Xabi"]Znaczy się była to delegacja Żydów?[/quote]a jesli nawet, to co?

  • Xabi - niezalogowany 2017-10-03 23:10:39

    Znaczy się była to delegacja Żydów?

  • konio - niezalogowany 2017-10-02 13:25:47

    Mało ciekawi ci zagraniczni goście że zwiedzanie Żelechowa ograniczyli do wizyty w ratuszu. Z wizyty w kościele dowiedzieli by się dużo więcej o historii Żelechowa bo jest tam wiele tablic pamiątkowych a i sam kościół jest obiektem dużo bardziej ciekawym dla turysty niż ratusz który po przebudowie żadnym zabytkiem nie jest. Chyba że te podświetlane wodotryski służące do podmycia ktoś uważa za atrakcję.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl