:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Zakończenie gimnazjum w ZS Nr 1 w Garwolinie

Każda chwila życia, to przejście przez most, który coś kończy i coś zaczyna. I warto czasem zatrzymać się, by docenić te niepowtarzalne, szczęśliwe chwile” to motto przyświecało ostatniemu spotkaniu absolwentów Publicznego Gimnazjum w ZS Nr 1 w Garwolinie z nauczycielami i wychowawcami.

 

Uczestnicy uroczystej akademii, która odbyła się 13 czerwca, zatrzymali się na chwilę na moście, na którym są już tegoroczni absolwenci. Młodzież wspominała to czego nauczyła się i co przeżyła w murach szkoły, ale z nadzieją i ciekawością patrzyła też w przyszłość.
Mostami były piosenki z różnych dekad, w których utrwalono chwile powstania szkoły, młodość wychowawców i wreszcie piszącą się historię osób kończących gimnazjum. Uczniowie zaśpiewali takie przeboje jak: „Ta ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, „Forever Young” grupy Alphaville” czy „Jak się masz, kochanie” zespołu Happy End.

(inf.prasowa, oprac. MB) 2017-06-19 11:45:40

Zakończenie gimnazjum w ZS Nr 1 w Garwolinie komentarze opinie

  • ela - niezalogowany 2017-06-21 18:02:12

    Skromniutko! w porównaniu z GIM 5 cienko to wygląda !

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl