:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszają na ostatni jesienny plener do Miętnego

Kiedy: 2017-11-08 , godzina: 16:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Dworek Miętne, ul. Główna 55

W Powiecie, Zapraszają ostatni jesienny plener Miętnego - zdjęcie, fotografia

Na ostatni już jesienny plener w dworku w środę 8 listopada 2017r. w godz. 16.00 – 19.00 zaprasza Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Udział bezpłatny. Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowane w ramach projektu pt. „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”.

„Jest taka wieś i jest taka szkoła, w której powstała Wiejska Galeria Sztuki”- donosiły w 1975r. gazety. W miętnieńskim dworku organizowano niegdyś m.in. plenery malarskie i goszczono tu artystów plastyków Mazowieckiego Towarzystwa Kultury.

Chcemy ożywić piękną historię tego miejsca. Dlatego serdecznie zapraszamy artystów w każdym wieku na plenery malarskie - informuje organizator.

Najbliższy plener w środę 8 listopada 2017r. w godz. 16.00 – 19.00 w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Techniki do wyboru: farby akryl, pastele, ołówek, kredka. Zapewniamy opiekę instruktorską plastyka pani Iwony Jończyk, sztalugi, materiały (mile widziane także własne). Udział bezpłatny bez ograniczeń wiekowych. Dzieci pod opieką rodziców lub opiekunów. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Informacje i zgłoszenia tel. 503 695 124 Pani Emilia Wawer.

Okresy jesienne i zimowe są bardzo wymagające dla tego typu przedsięwzięć. Ci, którzy są mniej wytrzymali na temperaturę czy wiatr będą mieli możliwość tworzenia we wnętrzach dworku.

Plenery zwieńczy ekspozycja wszystkich prac 26 listopada 2017. W dworku w Miętnem podczas sesji krajoznawczej pt. Garwolin nad Wisłą”.

Plener współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowany w ramach projektu pt. „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”.


Zapraszają na ostatni jesienny plener do Miętnego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl