:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Zasnęła za kierownicą – zderzenie samochodów na DK 17

Wypadki drogowe , Zasnęła kierownicą zderzenie samochodów - zdjęcie, fotografia

Tragicznie mogło zakończyć się zderzenie dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 17 w Gocławiu. Kobieta, kierująca osobówką, najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z innym pojazdem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15.00 w niedzielę 18 lutego na drodze krajowej nr 17 w Gocławiu.

– Kobieta kierująca Seatem Cordoba, prawdopodobnie w wyniku zaśnięcia, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Seat Alhambra. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Pomocy medycznej osobie poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu terenu działań, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Gocław – dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowe: arch. eG

Zasnęła za kierownicą – zderzenie samochodów na DK 17 komentarze opinie

 • Ktoś z Pilawy - niezalogowany 2018-02-25 14:14:03

  Każdy ma prawo zasnąć za kierownicą i ten co jechał z przeciwka powinien to przewidzieć. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze i nie zachował szczególnej ostrożności. Jego wina jest bezsprzeczna. Kierująca seatem nawet nie powinna dostać mandatu.

 • Gość serwisu - niezalogowany 2018-02-27 13:44:35

  Chore myślenie "ktosiu z Pilawy"

 • gość 2018-03-04 16:51:20

  Samochód jadący z przeciwka(seat alhambra) dał radę się zatrzymać maksymalnie blisko pobocza. Wiem co piszę bo nim kierowałem. Dla takich "ktosiów z Pilawy" mogę pokazać nagranie z kamery

 • gość 2018-03-04 19:07:22

  Drogi Ktosiu z Iławy. No pewnie, że każdy ma prawo zasnąć za kierownicą. Myślę, że przykładowo chirurg też ma prawo zasnąć podczas operacji, w zasadzie niech wszyscy obecni na sali operacyjnej zasną, bo przecież jesteśmy tylko ludźmi :) Zastanów się następnym razem co piszesz człowieku, bo ja za sprawą kobiety, która spowodowała ten wypadek, muszę chodzić w kołnierzu ortopedycznym. Poza bardziej rozważnym zarządzaniem swoimi opiniami, polecam też naukę czytania ze zrozumieniem, to całkiem przydatna umiejętność w życiu.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl