:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zaśpiewajmy razem "Jeszcze Polska nie zginęła!"

Uroczystości Miejskie, Zaśpiewajmy razem Jeszcze Polska zginęła! - zdjęcie, fotografia

Miasto Garwolin bierze udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! Przyjdź 11 listopada o godzinie 12.00 na skwer im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (za kościołem) w Garwolinie i włącz się we wspólne świętowanie.

– Zaśpiewajmy razem w niedzielę 11 listopada o 12 "Jeszcze Polska nie zginęła!", skwer im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (za kościołem). Podajcie dalej i zachęćcie znajomych – zachęcają przedstawiciele Urzędu Miasta w Garwolinie.

 

„Niepodległa do hymnu”

Miasto Garwolin bierze udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! Przyjdź 11 listopada o godzinie 12.00 i włącz się we wspólne świętowanie. Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie Hymn Państwowy.

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania. Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

 

Niepodlegla.gov.pl, Miasto Garwolin, oprac. ur

Zdj. fanfarzysta na tle plutonu trębaczy z 1 PSK. Fot. autorstwa Narcyza Witczak-Witaczyńskiego, zrobione w Garwolinie w 1934 roku, źródło: Narodowe Archiwum Cyfrowe

Zaśpiewajmy razem "Jeszcze Polska nie zginęła!" komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-11 11:49:32

    nie glosowalem na pis i nie jestem zwolennikiem onru i młodzierzy wszechpolskiej to znaczy, że nie wolno mi świętować.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl