:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Zbiórka darów dla pogorzelców – Pomóżmy im zacząć od nowa!

Inne Powiat, Zbiórka darów pogorzelców Pomóżmy zacząć nowa! - zdjęcie, fotografia

Niekanapowi i Epaka.pl Garwolin zachęcają do udziału w zbiórce darów rzeczowych dla pani Eweliny Pal i jej syna Antoniego, którzy w pożarze domu stracili dorobek całego życia. Zbiórka rusza już 12 marca.

– Kochani, jako młodzież Niekanapowi wraz z punktem EPAKA.pl Garwolin rozpoczynamy zbiórkę darów rzeczowych dla Pani Eweliny i Antka, którzy stracili cały dorobek życia w pożarze. Punktem zbiórki darów będzie właśnie siedziba Epaki (plac koło głównej poczty w Garwolinie;Tadeusza Kościuszki 43/2, 08-400 Garwolin ). Start w poniedziałek 12 marca 2018 roku. Wówczas zostanie wywieszona i opublikowana lista z potrzebnymi rzeczami – informują młodzi ludzie, tworzący społeczność Niekanapowych.

 

Zobaczcie video i zdjęcia ogromu zniszczeń oraz poznajcie historię tragicznego pożaru domu pani Eweliny i jej syna Antoniego – kliknij tutaj.

 

Do tej pory to oni pomagali, teraz potrzebują naszej pomocy

Pani Ewelina pracuje jako psycholog i logopeda w szkole i przedszkolu w Maciejowicach. W 2014 roku stworzyła Fundację ALEJestem. Od tego czasu przy wsparciu innych wolontariuszy, w tym syna Antoniego, pomogła wielu osobom oraz zorganizowała wiele projektów. Fundacja organizowała zbiórki żywności i ubrań, festyny charytatywne i koncerty muzyczne, podczas których zbierano środki finansowe na leczenie, rehabilitację i wsparcie dla podopiecznych fundacji.

 

Pomoc dla pani Eweliny i jej syna koordynuje Fundacja Tętniące Życiem. Pani Ewelinie i Antoniemu można pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji Tętniące Życiem :

46 9210 0008 0017 9849 2000 0010 
z dopiskiem „Pomóżmy im zacząć od nowa”

lub wrzucając pieniądze do puszek, które które pojawią się w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach. Placówki, które chciałyby umieścić u siebie puszkę, proszone są o kontakt pod adresem fundacja@tetniacezyciem.pl. W najbliższym czasie planowane są także zbiórki w kościołach.

 

Niekanapowi dziękują za wsparcie akcji niezawodnemu zespołowi z punktu EPAKA.pl Garwolin.

 

Niekanapowi, oprac, ur


Zbiórka darów dla pogorzelców – Pomóżmy im zacząć od nowa! komentarze opinie

  • gość 2018-03-11 13:38:24

    Ile lat ma chłopiec?

  • gość 2018-03-14 22:20:16

    13 lat ma

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl