:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Zbiórka dla pogorzelców – pomóżmy rodzinie Radzik

Inne Powiat, Zbiórka pogorzelców pomóżmy rodzinie Radzik - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Rozwoju Powiśla oraz OSP Maciejowice i Skauci Europy z Łaskarzewa zachęcają do udziału w zbiórce środków dla rodziny pogorzelców z miejscowości Bączki. Poszukiwani są także wolontariusze.

Rodzina państwa Radzik z miejscowości Bączki w gminie Maciejowice w nocy z 19 na 20 lipca straciła w pożarze dom i niemal cały dobytek. Z ogniem trawiącym ich drewniany dom walczyło 10 zastępów straży pożarnej. (Fot. z akcji gaśniczej – OSP WilgaWięcej – kliknij tutaj). Budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście, domownikom nic się nie stało. Pięcioosobowa rodzina prosi o pomoc w zbudowaniu nowego domu. Do udziału w zbiórce środków na ten cel zachęca Stowarzyszenie Rozwoju Powiśla oraz OSP Maciejowice i Skauci Europy z Łaskarzewa.

Zbiórka do puszek odbędzie się 15 sierpnia w Maciejowicach. W sprzedaży będą także cegiełki o wartości 10 zł, 20 zł, 50 zł i 100 zł. Pieniądze dla pogorzelców można również wpłacać na konto Stowarzyszenia Rozwoju Powiśla (dane na plakacie). W tytule przelewu należy wpisać "Pomoc dla pogorzelców”.

Pieniądze w całości przeznaczone będą na budowę nowego domu dla rodziny. Stowarzyszenie zaprasza chętnych wolontariuszy do udziału w zbiórce pieniędzy. Kontakt: 515-174-141.

 

oprac. ur


zbiórka dla pogorzelców – pomóżmy rodzinie radzik - komentarze opinie

  • gość 2018-08-07 14:41:26

    Nie trzeba wiele - wystarczy złotówka od każdego - by dodać tej rodzinie motywacji do działania - przed zimą muszą postawić chałupę

  • Gość - niezalogowany 2018-08-09 09:05:14

    Dokladnie. Jak kazdy rzuci pare drobniakow to nic nie odczuje. A dla pogorzelcow moze uzbierac sie niezla sumka. ☺️

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl