:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zderzenia ciężarówek z osobówkami na DK 17 i DW 801

Wypadki drogowe , Zderzenia ciężarówek osobówkami - zdjęcie, fotografia

Dziś, na dwóch ważnych drogach w powiecie doszło do bardzo podobnych kolizji z udziałem osobówek i samochodów ciężarowych. W obu przypadkach sprawcami kolizji byli kierowcy ciężarówek.

Do pierwszego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 801 w Wildze. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9.15. Doszło tutaj do kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego MAN i pojazdu osobowego marki Opel. Na sprawcę kolizji, którym był kierowca ciężarówki, nałożono mandat karny i 6 punktów karnych – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Drugie zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Kolonia Gocław. – Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12.59. Doszło tutaj do kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego Mercedes i pojazdu osobowego marki BMW. Na sprawcę kolizji, którym w tym przypadku również był kierowca ciężarówki, nałożono mandat karny i 6 punktów karnych – dodaje asp. szt. Kapusta.

 

Na szczęście, w obu zdarzeniach nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikom!

Zdjęcie powyżej: zdarzenie w Kolonii Gocław, zdj. poniżej: kolizja w Wildze

 


Zderzenia ciężarówek z osobówkami na DK 17 i DW 801 komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-11-24 07:30:46

  Budimex nadal poluje na mieszkańców naszego powiatu. To celowa robota, jak już wszystkich załatwią to grunty przejmą za darmo. Takie jest tło tych wypadków.

 • gość 2017-11-24 13:35:37

  do poprzedniego komentarza ...." takie jest tło wypadków " leczysz sie człowieku ??? POWINIENEŚ !!!

 • gość 2017-11-26 10:19:01

  @@up mnie się wiele rzeczy nie podoba, ale oskarżać ludzi w tak głupi sposób? Obyś nie musiał tłumaczyć tego przed sądem.

 • gość 2017-12-07 12:28:08

  Panie aspirancie sztabowy Kopusto ,a nie wystarczyłoby upomnienie ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl