:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zderzenie w Gózdku. Mandat i punkty dla sprawcy

Wypadki drogowe , Zderzenie Gózdku Mandat punkty sprawcy - zdjęcie, fotografia

We wczesnych godzinach porannych w piątek 17 listopada w miejscowości Gózdek doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w piątek 17 listopada. – Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Gózdek (gm. Żelechów) o godzinie 6.13. Doszło tutaj do kolizji drogowej z udziałem samochodu Renault Master i Opla Corsy. Na sprawcę kolizji, którym była kobietę kierującą oplem, nałożono mandat karny i 6 punktów karnych – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 

– Po godz. 6 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Gózdek, gm. Żelechów, w którym uczestniczył samochód osobowy Opel Corsa i dostawczy Renault Mascott. Pomocy medycznej osobie poszkodowanej udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach oraz dokonali sorpcji płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Za zdjęcie dziękujemy Rafałowi!

 

 

 


Zderzenie w Gózdku. Mandat i punkty dla sprawcy komentarze opinie

  • gość 2017-12-07 12:39:52

    jak ktoś ma to poprosze numer tel do własciciela busa albo kim on jest jestem zainteresowany busem.

  • gość 2017-12-07 18:22:10

    jak ktoś ma to poprosze numer tel do własciciela busa albo kim on jest jestem zainteresowany busem.

  • gość 2017-12-10 11:20:02

    http://3obieg.pl/gdy-policjant-sie-pomyli

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl