:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Zdrowie o krok od półfinału

Piłka nożna, Zdrowie półfinału - zdjęcie, fotografia

Od dwóch zwycięstw rozpoczęła rywalizację w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w beach soccerze drużyna Zdrowia Garwolin. Dzisiaj o 17:00 podopieczni Piotra Kapicy powalczą o awans do półfinału. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie.

W turnieju, który rozgrywany jest w Kołobrzegu udział bierze dwanaście drużyn. W wyniku losowania Zdrowie trafiło do grupy C, podobnie jak Tonio Team Sosnowiec, KP Rapid Lublin i BSC Boca Gdańsk. Awans do półfinału uzyskają zwycięzcy grup i jedna drużyna z drugiego miejsca.

W piątek podopieczni Piotra Kapicy odnieśli przekonywujące zwycięstwo nad Tonio Team Sosnowiec 8:2.

Więcej emocji dostarczył sobotni mecz z Rapidem Lublin. Po pierwszej tercji Zdrowie prowadziło 2:1. W drugiej części garwolinianie również byli skuteczniejsi od swoich rywali. Na przerwę schodzili z wynikiem 6:3. Wydawało się, że nic złego w tym meczu nie może się już wydarzyć. Ambitnie walczący zawodnicy z Lublina nie zamierzali jednak składać broni. W końcówce mogli nawet doprowadzić do wyrównania. Uderzenie z rzutu wolnego obronił Jakub Ostolski.

Trzeci grupowy mecz garwolinianie rozegrają dzisiaj o 17:00. Ich rywalem będzie BSC Boca Gdańsk. To spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale Sport Stream (kliknij tutaj).

Zdrowie Garwolin - Tonio Team Sosnowiec 8:2 (3:0, 4:0, 1:2)

Bramki: Migas x2, Janisiewicz x2, Meloyan, Jonczak, D.Papienik, samobójcza

Zdrowie Garwolin - KS Rapid Lublin 6:5 (2:1, 4:2, 0:2)

Bramki: Migas x2, D.Papiernik, B.Jedynak, Jonczak, Meloyan