:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Zdrowie wygrywa w M1

Drużyna VitaSport Zdrowie Garwolin wygrała turniej beach soccera, który odbył się w Centrum Handlowym M1 w Markach.

 

Turniej rozegrano w ramach projektu Sport i Plaża. Do udziału zaproszone zostały cztery najlepsze drużyny z Mazowsza oraz mistrz Lubelszczyzny - Rapid Lublin. Ostateczną kolejność wyłoniły one grający systemem każdy z każdym.

Dwie najlepsze drużyny - VitaSport Zdrowie i Silesia BSC, zgromadziły na swoim koncie po osiem punktów. W bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się zespół z Garwolina i to on został zwycięzcą turnieju. Ponadto po koronę króla strzelców sięgnął Damian Matysiak, który zdobył 7 bramek.

- W Markach zagraliśmy w dość szczupłym gronie, na turniej pojechało tylko 6 zawodników. Dominik Pusek, który jest bramkarzem musiał tym razem zagrać w polu. Wywiązał się z tej roli znakomicie. Zdobył trzy bramki, w tym  dwie z przewrotki - mówi opiekun Zdrowia Piotr Kapica.

 

Zdrowie zagrało w Markach w składzie: Paweł Rękawek, Dariusz Kasprzak, Marcin Makulec, Łukasz Korgul, Damian Matysiak i Dominik Pusek.

(ŁS) 2017-09-06 10:45:27

Zdrowie wygrywa w M1 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl