:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Żeby Piotruś miał czas zapamiętać mamę – piknik charytatywny i zbiórka dla Kasi

Inne Powiat, Żeby Piotruś miał zapamiętać mamę piknik charytatywny zbiórka - zdjęcie, fotografia

Narodziny synka nauczyły ją, że nigdy nie można tracić nadziei. – Nie ustanę w walce o zdrowie, ponieważ mam jasny cel. Chcę jak najdłużej żyć dla Piotrusia, żeby mnie chociaż zapamiętał – pisze Katarzyna Winek-Dąbrowska, która walczy z nowotworem złośliwym żołądka. Mieszkanka Łaskarzewa ma szanse na leczenie w Niemczech. Niestety, jest ono bardzo kosztowne. Każdy może je wesprzeć, wpłacając pieniądze na zbiórkę w portalu Pomagam.pl oraz biorąc udział w pikniku charytatywnym "Razem dla Kasi".

Kasia ma 35 lat. Jest żoną Marcina i mamą niespełna 2-letniego Piotrusia. Mieszkanka Łaskarzewa zmaga się z nowotworem złośliwym żołądka. Mimo młodego wieku wiele już przeszła. Poznajcie jej historię.

 

Nie tracić nadziei

– Mam na imię Kasia. Mam 35 lat, męża i małego synka. Długo staraliśmy się o dziecko. Każda nieudana próba, 2 poronienia kosztowały nas wiele łez. Jedno dziecko straciliśmy w 6 miesiącu ciąży ze względu na wady serca. Lekarze nie dawali nam szans, ale my nie traciliśmy nadziei. Narodziny Piotrusia były dla nas spełnieniem marzeń i cudem, na który czekaliśmy wiele lat. Wiadomość o chorobie spadła na mnie jak grom z jasnego nieba – nowotwór złośliwy żołądka.Nie pozwoliłam sobie na załamanie. Razem z mężem zdecydowaliśmy się walczyć do końca – dla Piotrusia i dla siebie nawzajem. W Polsce jedyne leczenie jakie jest mi oferowane to chemia paliatywna. W Niemczech w Hannover chcą mnie wspomóc dodatkowym leczeniem, lecz jest to bardzo kosztowne od 2500 euro do 3500 euro tygodniowo! Do tego dochodzą koszty pozostałych leków oraz zakwaterowanie i dojazd na miejsce – pisze na stronie Pomagam.pl Kasia.

Kobieta dodaje, że narodziny synka nauczyły ją, że nigdy nie można tracić nadziei. – Nie ustanę w walce o zdrowie, ponieważ mam jasny cel. Chcę jak najdłużej żyć dla Piotrusia, żeby mnie chociaż zapamiętał. Ma niecałe 2 latka. Każdy wspólny dzień jest dla mnie bezcenny. Wasze wsparcie to dla mnie dodatkowy czas spędzony z synkiem – wyznaje kobieta, która dziękuje za każde wsparcie.

 

Razem dla Kasi

Obecnie Kasia przebywa w szpitalu, gdzie przyjmuje chemioterapię. W tym niełatwym czasie wspiera ją mąż Marcin. Podczas nieobecności rodziców Piotrusiem zajmuje się Dariusz Winek, młodszy brat Kasi z rodziną. Mężczyzna jest pomysłodawcą i głównym organizatorem Pikniku charytatywnego pod hasłem "Razem dla Kasi", który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca na stadionie w Łaskarzewie. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie 35-latki za granicą.

– Chciałbym zaprosić na piknik wszystkich, nawet osoby obce, które nie znają mojej siostry. Podczas pikniku będzie bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie Przy okazji będzie można pomóc mojej siostrze – mówi mężczyzna. W organizacji wydarzenia wspiera go żona Monika, szwagierka Iwona Niedźwiedzka oraz przyjaciel Marek Wichowski.

Kliknij i dołącz do facebookowego wydarzenia Razem dla Kasi i bądź na bieżąco. Znajdziesz tutaj między innymi przedmioty, które będzie można wylicytować 17 czerwca w Łaskarzewie.
 

Organizatorzy wydarzenia zachęcają do włączenia się w akcję pomocy dla Kasi. Mile widziana jest pomoc w organizacji pikniku oraz fanty na licytacje (koszulki, piłki, bony, itd)
Kontakt: 508 526 445

Aby wesprzeć leczenie Kasi, można wpłacić pieniądze za pośrednictwem strony Pomagam.pl, gdzie jest prowadzona zbiórka – kliknij tutaj.

ur

Fot. Arch. Pryw. Kasi/Pomagam.pl


Żeby Piotruś miał czas zapamiętać mamę – piknik charytatywny i zbiórka dla Kasi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl