:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Żelechów wygrał! Wielbłąd zagości w Orszaku Trzech Króli w powiecie!

Inne Powiat, Żelechów wygrał! Wielbłąd zagości Orszaku Trzech Króli powiecie! - zdjęcie, fotografia

Udało się! Dzięki zaangażowaniu tysięcy osób, ich lajkom i komentarzom, w Orszaku Trzech Króli w Żelechowie zagości prawdziwy wielbłąd!

Żelechów wygrał w ogólnopolskim konkursie Fundacji „Orszak Trzech Króli” wizytę prawdziwego wielbłąda, który uatrakcyjni żelechowski orszak. Dzięki zaangażowaniu tysięcy osób, ich lajkom i komentarzom, Żelechów znalazł się na pierwszym miejscu facebookowej rywalizacji!

Fundację „Orszak Trzech Króli” tworzą ludzie z pasją, którym zależy na dobrym świętowaniu z rodziną i bliskimi oraz promocji kultury. Realizują wiele pomysłów o charakterze prorodzinnym, wspólnotowym, które pomagają budować autentyczne relacje, łączące ludzi i całe pokolenia. Największym z nich jest Orszak Trzech Króli – co roku, 6 stycznia.

Fundacja organizuje także konkursy, towarzyszące OTK. W jednym z nich do wygrania jest wizyta prawdziwego wielbłąda, który uatrakcyjnia orszak w zwycięskiej miejscowości.

– Sprawdzanie komentarzy-głosów trwało kilka dni, ponieważ sprawdzenie zgodności z regulaminem tysięcy komentarzy i polubień, było poważnym i czasochłonnym wyzwaniem. Od ilości komentarzy (w każdej miejscowości) zostały odjęte te, które: zostały dodane 30 listopada po godz. 12:00, nie były zdaniami (np. "Wielbłąd dla ... (nazwa miejscowości)"), były dodane przez te same osoby (zdarzały się podwójne, potrójne, a nawet poczwórne komentarze), nie były powiązane z polubieniem naszego profilu – informuje na Facebooku Fundacja „Orszak Trzech Króli”

Wyniki konkursu "Głosuj na wielbłąda”

1. Żelechów - 2675 głosów
2. Wielopole Skrzyńskie - 2458 głosów
3. Wołów - 1094 głosy
4. Stęszew - 603 głosy
5. Brańsk - 521 głosów
6. Brzeg Dolny - 508 głosów
7. Kosina - 497 głosów
8. Barcin - 458 głosów
9. Węgrów - 381 głosów
10. Góra Kalwaria - 114 głosów

Organizatorzy konkursu przyznają, że są mile zaskoczeni ilością głosów oddanych w drugim etapie rywalizacji. – Walka była piękna, treści komentarzy radowały serca, dlatego postanowiliśmy, że każda miejscowość, która przeszła do drugiego etapu, otrzyma od nas nagrodę. Trzy pierwsze nagrody są znane: wizyta wielbłąda, 3000 czekoladek i 2000 czekoladek. Miejscowości od 4 do 10 miejsca otrzymają od nas po 500 czekoladek do rozdania w czasie OTK 2018 – informują organizatorzy rywalizacji, dziękując wszystkim za udział w konkursie.

 

Za OTK, ur


Żelechów wygrał! Wielbłąd zagości w Orszaku Trzech Króli w powiecie! komentarze opinie

 • gość 2017-12-04 12:47:11

  Gratulację dla ks Marcina za mobilizacją wszystkich ludzi dobrej woli.

 • Bieńczyk - niezalogowany 2017-12-04 13:31:31

  Gratulacje dla Żelechowa! ;)

 • janusz z pilawy - niezalogowany 2017-12-04 19:55:51

  a mużyn na wielbłondzie tesz bedzie bo jak bedzie to nie kturym sie on niespodoba

 • Murzyn - niezalogowany 2017-12-06 14:59:12

  Proszę zwrócić uwagę, że głosów nieważnych było ok.1 tyś z tego wynika, że nie wszyscy umieją czytać instrukcji ze zrozumieniem, jak poprawnie oddać głos. To po co wam murzyn jak jest ich dużo na miejscu.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl