:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Żelechów zaprasza na II Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy – Gala Oskarów 2018

W tym roku w Żelechowie już po raz drugi organizowany jest Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Po raz kolejny młodzież udowodni, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy. Sprzedaż biletów trwa!

Impreza została zaplanowana na 24 listopada 2018r w sali „Łabędzi Dwór” przy ulicy Pułaskiego 20 w Żelechowie. Organizatorami są Urząd Miejski w Żelechowie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz ze swoim asystentem i rodzicami. Bal rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Celem imprezy jest przede wszystkim wspólna dobra zabawa, integracja, ale także propagowanie trzeźwości wśród młodzieży.

Uczestników czeka niezapomniana noc pełna wrażeń. „Łabędzi Dwór” tej nocy będzie miejscem nie tylko do dobrej zabawy, ale także miejscem, gdzie będzie można poznać nowych, ciekawych ludzi. Obiekt organizatorom udostępnił Andrzej Brych.

Podczas balu każdy będzie miał szansę wygrać nagrodę główną, którą jest rower. Do wygrania są także vouchery na zabiegi kosmetyczne, tankowanie auta i wiele innych wartościowych nagród. Jedyne co trzeba zrobić, to wziąć udział w zabawach prowadzonych przez wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej.

Bilety w cenie 25 zł można nabyć od 5 do 20 listopada (lub do ich wyczerpania). Wejściówki dostępne są w sklepie kosmetycznym przy ul. Rynek1 (naprzeciwko fontanny) w godzinach otwarcia sklepu. Więcej informacji udziela ks.Leszek Mućka pod nr tel: 508-979-791.

Jak wyglądał I Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy w Żelechowie? Zobacz video.

 

Inf. pras., oprac. ur


Żelechów zaprasza na II Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy – Gala Oskarów 2018 komentarze opinie

  • guest - niezalogowany 2018-11-09 15:34:19

    Zero alkoholu! tylko narkotyki!

  • Anrzelica - niezalogowany 2018-11-10 09:30:02

    bal bez alkocholowy w rzelechowiu ahhhhaahahhhaaahhhaaaaa nie bedzie alkoholu bo pszyjdom jusz pijane do nie pszytomnosi ahaaahahhhahahhhaaaaa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-11 15:29:34

    Tak, jako pierwszy przyjdziesz nawalony Ty. ANALFABETO POWIATOWY!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się