:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

ZELLER ZDROWIE GARWOLIN wygrywa w Halowym Pucharze Polski

Halowy Puchar Polski na szczeblu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Górzno 3/9 grudnia 2017 roku.

W sobotę 9 grudnia 2017 roku w Hali Sportowej w Górznie odbyła się druga tura turnieju, który wyłonił reprezentanta Mazowsza w 1/32 Halowego Pucharu Polski. Zwycięzcą został ZELLER ZDROWIE Garwolin, który w decydującym meczu pokonał MAZUR STAN OGÓRKI Karczew 6:2. Niestety z udziału wycofały się ekipy AZS UW II Warszawa i AZS SGH Warszawa. Powodem tej decyzji był prawdopodobnie brak szans na awans do następnej rundy Pucharu Polski.

Wyniki II tury:
AZS UW II Warszawa – ABSOLWENT Budel 0:3 walkower
MAZUR STAN OGÓRKI Karczew – ZELLER ZDROWIE Garwolin 2:6
AZS UW II Warszawa – AZS SGH Warszawa obustronny walkower
ABSOLWENT Budel – ZELLER ZDROWIE Garwolin 2:4
AZS SGH Warszawa – MAZUR STAN OGÓRKI Karczew 0:3 walkower

Andrzej Hendrzak – Przewodniczący Komisji Futsalu w Mazowieckim ZPN oraz Waldemar Sabak – wójt gminy Górzno, wręczyli najlepszym drużynom oraz wyróżnionym zawodnikom pamiątkowe puchary, statuetki oraz piłki.

Najlepszym strzelcem został Arkadiusz Zalewski (Zeller), który strzelił 5 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Dominika Puska (Ogórki), a najlepszym zawodnikiem Damiana Matysiaka (Absolwent).

ZELLER ZDROWIE Garwolin zagrało w składzie:
Mariusz Drożdż, Filip Gac, Jakub Godlewski, Cezary Jakubaszek, Marcin Nowicki, Sebastian Papiernik, Krystian Parzyszek, Paweł Pyra, Bartłomiej Sitarek, Szczęśniak, Arkadiusz Zalewski, Michał Zalewski, Zieliński Michał

W 1/32 Pucharu Polski ZELLER ZDROWIE GARWOLIN będzie gospodarzem spotkania. Na tym etapie rozgrywek dochodzą drużyny z I Ligi futsalu. Czeka nas więc ciekawa konfrontacja.


ZELLER ZDROWIE GARWOLIN wygrywa w Halowym Pucharze Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl