:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Zgłoś drużynę do GLSP

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji Gończyckiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Zespoły, które chcą wziąć w niej udział muszą się śpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

Rozgrywki odbywać się będą na Orliku przy Zespole Szkół w Gończycach. Start zaplanowany jest na 12 marca. Następne kolejki rozgrywane będą w niedzielę w godzinach 9-17.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca, a wpisowe od ekipy wynosi 899 złotych. Drużyny, które chcą wziąć udział w rozgrywkach muszą się śpieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie: 511 904 866 lub mailowo: organizator.glsp@gmail.com.

Dla najlepszych ekip oraz zwycięzców klasyfikacji indywidualnych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Ponadto najlepszy zawodnik każdej z ligowych kolejek otrzyma bon o wartości 30 złotych do restauracji Primavera oraz zestaw upominkowy o wartości 50 złotych od firmy R-Gol.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej GLSP www.glsp.futbolowo.pl oraz na fan page"u www.facebook.com/glsp.gonczyce.

 

(ŁS) 2017-02-14 10:13:38

Zgłoś drużynę do GLSP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl