:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zgłosiła zaginięcie ojca - Tragiczny finał poszukiwań

Sprawy kryminalne , Zgłosiła zaginięcie Tragiczny finał poszukiwań - zdjęcie, fotografia

Tragiczny finał miały wczorajsze poszukiwania zaginionego mężczyzny, które prowadzono w gminie Miastków Kościelny. Ciało 63-latka odnaleziono w rowie w miejscowości Brzegi.

63-latek był mieszkańcem miejscowości Zasiadały w gminie Miastków Kościelny. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek 1 grudnia. Informacja o jego zaginięciu wpłynęła do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w niedzielę 3 grudnia. Zaginięcie ojca zgłosiła córka.

 

– W poniedziałek 4 grudnia, po godzinie 15.00, w miejscowości Brzegi w gminie Miastków Kościelny, podczas akcji poszukiwawczej straży i policji, strażacy z OSP Brzegi w rowie odnaleźli ciało 63-letniego zaginionego mężczyzny, którego zaginięcie w dniu 3 grudnia do KPP Garwolin zgłosiła córka. Wstępne wykonane czynności wykluczyły udział osób trzecich – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Siedem zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Miastków Kościelny (łącznie 25 ratowników) udzielało wsparcia policji w trakcie poszukiwań zaginionego mężczyzny. Działania trwające ponad cztery godziny przyniosły rezultat i natrafiono na zwłoki mężczyzny – o przebiegu akcji poszukiwawczej informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowe: freeimages

 


Zgłosiła zaginięcie ojca - Tragiczny finał poszukiwań komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl