:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Zlot Poziomek

Archiwum Ciekawostki, Poziomek - zdjęcie, fotografia

Miłośnicy i entuzjaści nietypowych rowerów spotkają się podczas X Zlotu Miłośników Rowerów Poziomych. Podczas kilkudniowej imprezy uczestnicy przejadą kilkadziesiąt kilometrów nie tylko po Ziemi Garwolińskiej.


Zlot rozpocznie się w Wildz e 28 czerwca i potrawa do 2 lipca. W Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej będzie baza noclegowa .
Celem spotkania jest promowanie rowerów poziomych, rozwój turystyki, propagowanie zasad bezpiecznego zachowania się na drogach oraz popularyzacja walorów przyrodniczych, historycznych i architektonicznych Powiatu Garwolińskiego.

 

Dla uczestników przygotowano kilka szlaków dziennie do wyboru. W zależności od sił i umiejętności kolarze pojadą trasami „Rowerowy Relaks” na dłuższym dystansie do Muzeum Rowerów Nietypowych w Gołębiu (ok. 120 km) lub na krótszym do Ośrodka Wypoczynkowego w Jabłonowcu (ok. 60 km). Uczestnicy będą też mieli okazję zwiedzić Muzeum Tadeusza Kościuszki w Maciejowicach pokonując trasę „Spotkanie z Historią”, sprawdzić swoje siły w wyścigu kolarskim „Sady Nasze” oraz poznać okolice Garwolina jadąc szlakiem „Ziemia Garwolińska”
Więcej informacji o Zlocie na stronie www.zlotpoziomek.pl

(zlotpoziomek.pl, oprac. MB) 2017-06-14 14:06:39

Zlot Poziomek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl