:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Zmarła Katarzyna Kot. Pogrzeb w czwartek

Po walce z chorobą nowotworową zmarła Katarzyna Kot. 30-letnia mieszkanka Woli Rębkowskiej (gm. Garwolin) zmagała się z czerniakiem złośliwym. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 10 sierpnia w Garwolinie.

 

Mimo ciężkiej choroby zarażała innych swoją radością życia i optymizmem. We wtorek 8 sierpnia, w wieku 30 lat, walkę z czerniakiem złośliwym z licznymi przerzutami, przegrała Katarzyna Kot z Woli Rębkowskiej.

Wtorek 20 grudnia 2016 roku okazał się czarny dla ich rodziny. Padła diagnoza: czerniak złośliwy z rozległymi przerzutami. Katarzyna Kot z Woli Rębkowskiej (gm. Garwolin) kochała Kota, spacery i biegi z nim, rozmowy z bliskimi, kawę, chrześnicę Gabrysię, góry, teatr, podróże i chciała tak zwyczajnie w tym trwać. Wspólnie z rodziną i przyjaciółmi wszelkimi siłami próbowali ujarzmić czerniaka, a nawet go wykurzyć z jej kociego ciała! Koszt leczenia jednak przekraczał ich możliwości finansowe. W tej niełatwej walce Kasię wspierało wiele osób. Nie było to tylko wsparcie finansowe, ale także zwykła, a tak potrzebna obecność i wsparcie duchowe. Za każdą formę wsparcia i zaangażowanie dziękuje wszystkim rodzina i przyjaciele Kasi.

 

Uroczystości pogrzebowe

Wyprowadzenie Ciała z domu w Woli Rębkowskiej nastąpi w czwartek 10 sierpnia o godzinie 14.20.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione o godzinie 15.00 w kościele parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, po czym Ciało zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Różaniec w intencji zmarłej Katarzyny Kot zostanie odmówiony w Domu Pogrzebowym u Broniszewskiego w Garwolinie w środę 9 sierpnia o godzinie 19.00.

Kasię żegnają pogrążeni w smutku mąż, rodzice, rodzeństwo, babcia oraz rodzina.

 

(ur) 2017-08-09 08:01:33

{jcomments off}

Zmarła Katarzyna Kot. Pogrzeb w czwartek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl