:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Żona zgłosiła zaginięcie męża. Policja odnalazła go na zakrapianej imprezie

Sprawy kryminalne , Żona zgłosiła zaginięcie męża Policja odnalazła zakrapianej imprezie - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek po godz. 7.00 odnaleziono zaginionego 67-letniego mężczyznę, którego od kilku dni poszukiwała garwolińska policja. Mężczyzna odnalazł się w Żelechowie, cały i zdrowy. Okazało się, że zaginiony od samego początku przebywał u znajomych na zakrapianej imprezie.

 

– W dniu 18 września po godzinie 7.00 odnaleziono zaginionego 67-letniego mężczyznę, którego od kilku dni poszukiwała garwolińska policja. Mężczyznę odnalazł dzielnicowy z Posterunku Policji w Żelechowie. Zaginiony mężczyzna wyszedł z domu rano w dniu 9 września w miejscowości Żelechów. Jego zaginięcie w dniu 11 września zgłosiła żona, która również poinformowała, że mężczyźnie zdarzało się nie wracać na noc do domu. Zaginiony nie kontaktował się z rodziną. Mężczyzna został odnaleziony w mieszkaniu znajomych, u których od samego początku przebywał na „zakrapianej” imprezie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur)  2017-09-19 16:50:45

 

Żona zgłosiła zaginięcie męża. Policja odnalazła go na zakrapianej imprezie komentarze opinie

  • edek - niezalogowany 2017-09-19 19:29:02

    trochę po balował

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl