:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Zrzutka na leczenie i rehabilitację Darka Gądka

Inne Powiat, Zrzutka leczenie rehabilitację Darka Gądka - zdjęcie, fotografia

– Jeśli chcesz coś dobrego zrobić, poczuć się lepiej, to wpłać nawet choćby 5 zł. Pozytywny efekt murowany – do wsparcia zbiórki na leczenie i rehabilitację Darka Gądka zachęcają członkowie i sympatycy Klubu Wilga Miastków, w którym mężczyzna był bramkarzem. Koledzy z klubu wierzą, że dzięki wspólnym wysiłkom Darek wróci do zdrowia i jeszcze z nami zagra.

Darek Gądek – murarz, prezes OSP w Głoskowie, piłkarz, a dokładniej bramkarz w lidze LZS. Ksywka "Gruber". Pełnił służbę porządkową, gdy w Siedlcach odbywała się wizyta Ojca Świętego Jana Pawła II. Każdemu pomagał, rąbał drewno, murował kominy i wykańczał poddasza.

W 2015 roku wziął ślub z Agnieszką. Rok później doczekali się narodzin córeczki Zosi. Pobudowali dom i wprowadzili się do niego w grudniu 2017 roku. Tę sielankę przerwała tragiczna informacja, którą Agnieszka dostała pod koniec grudnia minionego roku. Darek stracił w pracy przytomność. Trafił do szpitala, gdzie rozpoznano pęknięcie krwiaka śródmózgowego. Od tamtej pory był podłączony do aparatury. W stanie śpiączki walczył o życie. Nie dawano mu wówczas żadnych szans. Ale on walczył. Po kilku tygodniach zaczął oddychać bez pomocy respiratora.

Po kilku operacjach, stan mężczyzny poprawił się. Dariusz Gądek walczy o powrót do zdrowia i do rodziny. Czekają na niego córeczka Zosia i żona Agnieszka. Także przyjaciele mężczyzny mają nadzieję, że Darek wróci na murawę boiska i zagra z nami mecz. (kliknij i poznaj historię Darka i Agnieszki>>>)

 

Spłacają dług wobec kolegi z boiska

Darek jest byłym bramkarzem Wilgi Miastków. Jego koledzy z klubu wierzą, że dzięki wspólnym wysiłkom mężczyzna wróci do zdrowia i jeszcze z nami zagra. W niedzielę 22 lipca, na terenie szkoły w Miastkowie Kościelnym odbędzie się pełen atrakcji Festyn sportowo-rekreacyjny, z którego zysk zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację mężczyzny (Kliknij i zobacz program niedzielnej imprezy). Darka można jednak wesprzeć już teraz, wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem strony Zrzutka.pl – kliknij i dokonaj wpłaty>>>

– Myśląc o tych wszystkich atrakcjach, jakie nas czekają nie możemy zapomnieć dla kogo to robimy. Darek Gądek – nasz kolega z boiska i codziennego życia. Facet miał możliwość skoczyć z kolegami na piwko, posiedzieć w domu przed tv, pojechać na obiad na miasto, czy posiedzieć zwyczajnie w domu z rodziną. Ale nie! On zakładał strój sportowy i przyjeżdżał godnie reprezentować klub z Miastkowa. Dlatego my teraz spłacamy dług jaki wobec niego mamy. My koledzy, koleżanki i osoby o dobrym sercu. Jeżeli każda z osób, która kliknęła, że weźmie udział w festynie lub jest zainteresowana, odmówi sobie w tym tygodniu jakiejś przyjemności i wpłaci 20 zł na leczenie Dariusza, to praktycznie mamy zakończoną internetową zbiórkę dla niego. I o to w imieniu Darka bardzo Was prosimy! Jeśli chcesz coś dobrego zrobić, poczuć się lepiej, to wpłać nawet choćby 5 zł. Pozytywny efekt murowany – do wsparcia zbiórki zachęcają członkowie i sympatycy Klubu Wilga Miastków. (Festyn sportowo-rekreacyjny "Spotkajmy się w Miastkowie" – kliknij i dołącz do facebookowego wydarzenia)

1000 udostępnień tego postu! Każdy kto może niech przerzuci go przez swoją tablicę! Dziękujemy!

Wilga Miastków

ur


Zrzutka na leczenie i rehabilitację Darka Gądka komentarze opinie

  • gość 2018-07-22 22:37:21

    podajcie nr konta

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl