:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Zumba z Oktawianem w GCAK

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 15:00 | Gdzie: GCAK Sulbiny

Inne Dyscypliny, Zumba Oktawianem - zdjęcie, fotografia

Tego w gminie Garwolin jeszcze nie było! 90 minut energetycznej zumby z Oktawianem Zagórskim i dodatkowe atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą w niedzielę 22 kwietnia GCAK w Sulbinach! Uwaga, na zajęcia obowiązują zapisy!

Nie lada gratka dla miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia! Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach i DBM Fitness zapraszają wszystkich chętnych w niedzielę 22 kwietnia na energetyczną zumbę. Zajęcia poprowadzi instruktor Oktawian Zagórski.

– Zajęcia są skierowane głownie do pań, ale oczywiście zapraszamy także i panów – mówi Kinga Smak, dyrektor GCAK w Sulbinach. Dyrektor dodaje, że w niedzielę na uczestniczki wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje, w tym m.in. fit przekąski.

Zajęcia potrwają 1,5 godziny i z pewnością sprawią, że każda z pań będzie chciała więcej!

Start o godzinie 15.00. Uwaga, na zajęcia obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy prowadzi Dominika: 513962793

Wjazd: 25 zł

 

Zmienia życie setek ludzi
Oktawian Zagórski próbował swoich sił w śpiewaniu, teatrze i tańcu, który szybko stał się jego pomysłem na życie.

– Praca z grupami otworzyła mnie na ludzi, a przygotowanie choreografii i pokazów było dla mnie kolejnym wyzwaniem artystycznym. Szybko zobaczyłem jednak, że nie każdy może pozwolić sobie na intensywne treningi taneczne. Zacząłem szkolić się również w dziedzinie Fitnessu. Jako instruktor chciałem zadbać głównie o to, by dać satysfakcje uczestnikom moich zajęć, by bezpiecznie mogli oglądać efekty swoich ćwiczeń. Innowacyjny program Zumba® Fitness pozwolił mi połączyć taniec i interpretacje muzyki z efektywnością ćwiczeń fitnessowych. Dodatkowo satysfakcja i radość, którą daje udział w tych zajęciach pozwolił mi spełnić się jako prowadzącemu. Setki osób, które codziennie przychodzą na moje zajęcia i to jak ich życie zmieniło się dzięki nim na lepsze jest dla mnie największą nagrodą – pisze o sobie Oktawian Zagórki. Więcej informacji o instruktorze znajdziecie na jego facebookowym fan page'u – kliknij tutaj.

 

ur

Zumba z Oktawianem w GCAK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl