:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zwłoki zaginionego mężczyzny odnalezione w rzece

Sprawy kryminalne , Zwłoki zaginionego mężczyzny odnalezione rzece - zdjęcie, fotografia

Ponad dwie godziny trwały poszukiwania 38-letniego mężczyzny w Stefanowie. Jego ciało zostało odnalezione w niewielkiej rzece Olszanka.

Akcja poszukiwawcza w Stefanowie była prowadzona w sobotę 18 listopada. Poszukiwania zaginionego 38-latka miały tragiczny finał.

– Od godziny 9.00, przez ponad dwie godziny na terenach wokół wsi Stefanów prowadzone były poszukiwania mężczyzny w wieku 38 lat. W działaniach, którymi z ramienia straży pożarnej kierował funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie uczestniczyło osiem jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Żelechów. W trakcie poszukiwań natrafiono na zwłoki mężczyzny znajdujące się w niewielkiej rzece Olszanka. Następnie po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję wydobyto je na brzeg – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

PSP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: freeimages.com


Zwłoki zaginionego mężczyzny odnalezione w rzece komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-20 16:55:36

    Jakie dwie godziny. Przed 10 przyjechal oficer psp na odprawę, ruszyli o 10.30 i 20 min. pozniej byl odnaleziony.

  • gość 2017-11-20 21:59:56

    Jaka Olszanka? Żelechówka jak już. Olszanka jest na granicy Żelechowa i Gózdka.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl