:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

"Broniszewski" Zakład Pogrzebowy Garwolin adres - opinie

Średnia | głosów:


Zakład pogrzebowy Broniszewski istnieje od 1 stycznia 1991 roku i jest najstarszym i największym zakładem pogrzebowym w regionie. Kompleksowo organizujemy pogrzeby na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odznaczamy się profesjonalizmem. Jako jedni z nielicznych posiadamy zgodę zarządu Cmentarza Wojskowego na Powązkach na kopanie, murowanie grobów i pochówek. W każdej filii zakładu znajduje się kaplica i chłodnia.
Naszym celem jest zapewnienie godnego pochówku osobie zmarłej oraz pomoc pogrążonej w smutku rodzinie w załatwieniu wymaganych formalności. Od przeszło 20 lat świadczenia usług w zakresie kompleksowej organizacji pogrzebów służymy Państwu wszelką pomocą. Zapewniamy transport zwłok na terenie kraju oraz za jego granicami. Dzięki Państwa cennym uwagom i sugestiom stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
Posiadamy domy pogrzebowe w Garwolinie, Łaskarzewie i Wildze. Mając świadomość tego, że organizacja pogrzebu jest kosztowna, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy możliwość uregulowania należności po otrzymaniu zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS.

"Broniszewski" Zakład Pogrzebowy adres

  • Adres: 08-400 Garwolin, Kościelna 4
  • Telefon: 25 682 33 72
  • Faks:
  • Adres e-mail: biuro@broniszewski.eu
  • Strona www:

"Broniszewski" Zakład Pogrzebowy opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.