:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Grupa Jackonet Garwolin adres - opinie

Średnia | głosów:


Serwis urządzeń elektrycznych i spalinowych - wszystko o nas
Grupa Jackonet, pierwotnie firma Jackonet, rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku, oferując usługi naprawy i serwisu drobnego sprzętu AGD. Od tamtego czasu sukcesywnie poszerzamy zakres naszej działalności o nowe grupy towarowe. Aktualnie w ramach Grupy Jackonet działa centrum serwisowe świadczące kompleksowe usługi w zakresie naprawy i serwisu elektronarzędzi, urządzeń elektrycznych i spalinowych, urządzeń sanitarnych, montażu klimatyzacji dla dużych sieci handlowych taki jak Castorama, Leroy Merlin, Jula, Obi i Aldi.
Centrum serwisowe dysponuje rozbudowaną siecią profesjonalnych serwisów umożliwiającą realizowanie napraw i serwisu urządzeń w siedzibie klienta.
Centrum serwisowe zapewnia pełen autoryzowany serwis Briggs&Stratton, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nasza firma mieści się w dwóch lokalizacjach, w Mińsku Mazowieckim i w Ustroniu, niedaleko Bielsko-Białej. Wykonujemy również pełen serwis urządzeń firmy Honda.
Od maja 2016 roku, jako partner niemieckiej sieci serwisowej Sertronic, prowadzimy obsługę serwisową produktów Sterwins. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny, obsługę serwisową i infolinię dla produktów HUP oferowanych w sieci ALDI pod marką Quige.
Od października 2016 obsługujemy serwisem gwarancyjnym produkty francuskiej grupy SWAP.
Grupa Jackonet prowadzi salon sprzedaży detalicznej. W naszych salonach w Mińsku Mazowieckim i Ustroniu można zakupić wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, myjki ciśnieniowe, agregaty spalinowe i wiele innych urządzeń.
Ogrodnikom proponujemy profesjonalne maszyny ogrodnicze: kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, traktorki sprzęt ogrodniczy firmy Muruyama oraz praktycznie każdy sprzęt mechaniczny do pielęgnacji ogrodów i zieleni.
Oferujemy pilarki elektryczne i pilarki spalinowe, a rolnikom profesjonalne maszyny rolnicze. Sprzedaż ich prowadzimy również w naszych salonach w Mińsku Mazowieckim i Ustroniu.
Proponujemy najwyższej klasy urządzenia komunalne oraz sprzęt do budownictwa i rolnictwa, leśnictwa, a także stadnin koni.
Oferujemy sprzęt najlepszych światowych producentów: Grillo, Avant, Kubota, Milwaukee.
Działalność Grupy Jackonet to również hodowla dzikich dyskowców. Prowadzimy sprzedaż, eksport i import ryb tropikalnych.
Grupa Jackonet w ramach swojej działalności świadczy usługi obejmujące:
Serwis urządzeń elektrycznych i spalinowych prowadzonych przez centrum serwisowe, usługi skierowane głównie do producentów urządzeń oraz sklepów wielkoformatowych,
Serwis elektronarzędzi i urządzeń ukierunkowany na obsługę klientów indywidualnych,
Salon sprzedaży urządzeń ogrodniczych, elektronarzędzi,
Salon sprzedaży maszyn ogrodniczych i urządzeń komunalnych,
Hodowlę oraz import i export dzikich dyskowców,
Skład opału.

Grupa Jackonet adres

  • Adres: 05-300 Stara Niedziałka Mińsk Mazowiecki, Mazowiecka 151
  • Telefon: 25 759 18 13
  • Faks:
  • Adres e-mail: sprzedaz@jackonet.pl
  • Strona www:

Grupa Jackonet opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.