:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Projektowanie oraz Budowa Płyt fundamentowych (wygasło)

Projektowanie oraz Budowa Płyt fundamentowychcena: wycena Indywidualna PLN (do negocjacji)

Oferujemy budowę płyt fundamentowych wraz z ogrzewaniem podłogowym.

Płytami fundamentowymi zajmujemy się od 2002 roku. Mamy bogate doświadczenie przy wykonywaniu tego rodzaju fundamentów, stosujemy materiały renomowanych producentów. Obszar działalności obejmuje całą Polskę.

Spośród konkurencji wyróżnia nas to, że nie posiadamy podwykonawców, sami realizujemy projekty, co pozwala nam uzyskać konkurencyjne ceny, jesteśmy także pewni co do jakości wykonanych przez nas prac. Wykonywane przez nas płyty fundamentowe cechuje to, że nie jest to zwykła żelbetowa płyta wylana na gruncie. W przeciwieństwie do tradycyjnej płyty fundamentowej nasza różni się tym, że szalunkiem wykonywanej przez nas płyty są specjalnie zaprojektowane "obrzeża" styropianowe, które stanowią szalunek płyty, co w połączeniu z izolacją poziomą znacznie zmniejsza powstawanie mostków termicznych. Do każdego rodzaju projektu oraz wedle życzenia Klientów dobieramy odpowiedni rodzaj izolacji oraz ewentualnie system grzewczy, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-24 11:14:03