:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Certyfika do JPK dla mikroprzedsiębiorców (wygasło)

Certyfika do JPK dla mikroprzedsiębiorców

W związku z obowiązkiem wysyłania plików JPK (Jednolity Plik Kontrolny), oferujemy sprzedaż certyfikatów kwalifikowanych dla mikroprzedsiębiorców w promocyjnej cenie.

Promocja „Certyfikat kwalifikowany dla JPK” polega na udzieleniu 20% zniżki w cenie zakupu Zestawu CenCert zawierającego certyfikat kwalifikowany (nie dotyczy odnowień).
Promocja jest skierowana do mikroprzedsiębiorców, przy czym zakłada się, że Zestaw CenCert jest nabywany przez mikroprzedsiębiorcę, jeśli sprzedaż jest fakturowana na jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną.
Promocja nie obejmuje sprzedaży dla innych rodzajów działalności gospodarczej (spółek z o.o., spółek jawnych, komandytowych itd.), a także innych odbiorców certyfikatów, jak instytucje publiczne, urzędy itd.
Do uzyskania promocyjnej ceny jest wymagane, aby osoba nabywająca zestaw CenCert, spełniająca warunek z pkt. 2, powołała się przy składaniu zamówienia na niniejszą promocję. Nieskorzystanie z promocji, np. z powodu niepowołania się na promocję przy dokonywaniu zamówienia, nie może być powodem reklamacji.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-19 18:23:50