:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Magazynier

Magazynier

Opis stanowiska:
- zadania związane z przyjmowaniem, przechowywaniem, kompletowaniem i wydawaniem towaru,
- obsługa wózka widłowego,
- załadunek zamówień,
- współpraca z dostawcami i klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w branży budowlanej,
- uprawnienia na wózki widłowe,
- dyspozycyjność, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 608 392 894 lub o wysłanie CV na adres mailowy: marketing@amis2.pl dopisując w tytule wiadomości "Magazynier".

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amis 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-116), przy ul. Filomatów 27 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Amis 2 Sp. z o.o., prosimy o dopisanie w treści Pani/Pana aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Amis 2 Sp. z o.o.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Amis 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-116), przy ul. Filomatów 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r., Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W każdym czasie można cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: marketing@amis2.pl.

Amis 2 Sp. z o.o. będzie przechowywać Pani/Pana dane osobowe w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Amis 2 Sp. z o.o. będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody lub do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym wyraził/a Pani/Pan zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

608 392 894