:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Pracownik Produkcji - praca w Kołbieli pow. otwocki (wygasło)

Pracownik Produkcji - praca w Kołbieli pow. otwocki

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w systemie zmianowym,
- bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, karty sportowe Benefit, ubezpieczenie grupowe, bon świąteczny),
- praca w firmie posiadającej nowoczesny park maszynowy,
- przyjazną atmosferę w pracy;

Zakres zadań:
- praca przy linii produkującej kostkę brukową,
- kontrolę jakości wyrobów,
- podstawową konserwację urządzeń,
- obsługa wózka widłowego.

Nasze oczekiwania :
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- wykształcenie średnie techniczne bądź zawodowe,
- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym,
- zdolności techniczne,
- umiejętności pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o. z siedzibą w Kołbieli moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wglądu oraz poprawiania moich danych, a także dobrowolności ich podania. /zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883/.”

Dokumenty bez podanej wyżej klauzuli nie będą brane pod uwagę pod kątem prowadzonego procesu rekrutacyjnego i będą usuwane.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-25 10:28:08