:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Kierowca (wygasło)

Kierowca

Opis stanowiska:
- załadunek oraz dostarczanie zamówień,
- współpraca z dostawcami i klientami.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
- prawo jazdy kat. C + HDS,
- uprawnienia na przewóz rzeczy,
- dyspozycyjność, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 608 392 894 lub o wysłanie CV na adres mailowy: marketing@amis2.pl dopisując w tytule wiadomości "Kierowca".

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amis 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Filomatów 27 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).


Informujemy, że Administratorem danych jest Amis 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Filomatów 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-11 12:27:31