:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości (wygasło)

Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Szukasz mieszkania, domu lub działki w Warszawie? Chcesz bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość w stolicy? Skorzystaj z usług agencji Tur Nieruchomości i przekonaj się o skuteczności naszego działania.

Działamy na warszawskich Bielanach i Białołęce i doskonale znamy lokalne warunki rynkowe. Doradzamy, na które nieruchomości warto zwrócić uwagę, by znaleźć tę właściwą, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Znamy okolicę, więc możemy udzielić rzetelnych informacji na temat infrastruktury handlowej, komunikacyjnej i edukacyjnej w najbliższej okolicy.

W naszym zespole są doradcy, którzy mają wiedzę i doświadczenie z dziedziny nieruchomości. Mieli już okazję przeprowadzić setki udanych transakcji, nawet takich, które z pozoru wydawały się niemal niemożliwe do przeprowadzenia. Na nasze wsparcie możesz liczyć w trakcie całego procesu transakcyjnego.

Jeśli jesteś kupującym, to uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania, by znaleźć mieszkanie, dom lub działkę, które najlepiej się do nich dopasują. Uczestniczymy w oględzinach nieruchomości i pomagamy Ci w trakcie rozmów na temat ceny. Gdy zostanie osiągnięty konsensus, to przechodzimy do kolejnego etapu czyli przygotowania dokumentów do umowy.

Jeśli jesteś sprzedającym lub wynajmującym, to odwiedzamy Twoją nieruchomość, dokumentujemy jej stan na zdjęciach oraz bardzo szczegółowo opisujemy, by potencjalny zainteresowany mógł uzyskać kompleksowe informacje na jej temat. Wykorzystujemy różne działania marketingowe, by znaleźć chętnych na zakup Twojego lokum. Dzięki temu szybko docieramy do pierwszych zainteresowanych i transakcja zostaje przeprowadzona bardzo sprawnie.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona bezpiecznie. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej chwili, a setki zadowolonych klientów są najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Zapraszamy na naszą stronę https://tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty. Zapoznaj się z nimi i skontaktuj się z nami już teraz!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-09-05 08:48:22