:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

DK17: Czołowe zderzenie pod wiaduktem. Sprawca pijany

Dzisiaj w godzinach porannych, kierowcy podróżujący DK17 napotkali utrudnienia pod wiaduktem kolejowym na wysokości m. Trąbki. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z busem. Sprawca wypadku był po wpływem alkoholu.

- Mężczyzna kierujący samochodem marki Opel na łuku przebudowanej drogi pojechał prosto i doprowadził do zdarzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Mercedes. Jak się okazało, kierowca opla w wydychanym powietrzu posiadał 2,39 promila. Sprawca kolizji został przewieziony do szpitala - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci dostali zgłoszenie o godzinie 5:16. 

Zdjęcia nadesłał Kamil i inni czytelnicy.

(KK)

Miejsce zdarzenia mapa Garwolin


DK17: Czołowe zderzenie pod wiaduktem. Sprawca pijany komentarze opinie

  • Kkerowca - niezalogowany 2018-05-07 12:24:41

    Dziękujemy Kamilowi i innym czytelnika za skupienie się nad aparatem zamiast na jeździe, dzięki takim jak wy jazda po naszych drogach staje się bezpieczniejsza i znacznie PLYNNIEJSZA.

  • Robert - niezalogowany 2018-05-07 14:25:54

    "maki"...."markiki" i "nadełał"... naprawdę nikt nie adiustuje tekstów w Redakcji ?????

  • alicja - niezalogowany 2018-05-07 14:52:42

    dziękuję pijanemu bydlakowi, że spóźniłam się dzisiaj do pracy (około 45 minut)

  • gość 2018-05-07 15:05:32

    pijany idiota winien być na miejscu odstrzelony przez policję - dla takiego ścierwa szkoda powietrza...

  • Gość - niezalogowany 2018-05-07 16:37:11

    I to ma sens co kolega napisał. Powinno się takim osobą zabierać prwo jazdy bo stwarzają tyle samo niebezpieczeństwa co przekroczenie 50-tki w terenie zabudowanym....

  • Gość - niezalogowany 2018-05-07 22:46:09

    Chłopie jeśli tobie życie nie miłe weź pod uwagę innych którym stwarzasz zagrożenie. Powinieneś dostać porządnego kopa może dało by ci to do myślenia. Szanuj życie bo masz jedno, przemysł sytuację.

  • Kamil ten od zdjęć - niezalogowany 2018-05-08 06:41:53

    Widzę że "Kkerowca" od razu poczuł sie ważny i musiał sie wypowiedzieć Szkoda tylko że nie wziął pod uwagę tego że zdjęcia robiłem z miejsca pasażera Patrząc na perspektywę zdjęcia widać to Jednak czytelnik wolał się wyładować na Bogu ducha winnej osobie Typowa polska mentalność Przecież to nie jest winny ten co był pijany tylko ten drugi bo był w niewłaściwym miejscu i czasie No i ja bo spowalniam ruch

  • Gość - niezalogowany 2018-05-08 17:59:18

    Kamil dobrze napisałeś temu kkierowcy.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-10 15:43:19