:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Jak uczcić rocznicę ślubu?

Jak uczcić rocznicę ślubu?

Szukając niebanalnego prezentu z okazji rocznicy ślubu, dla rodziców lub przyjaciół warto nawiązać do jej nazwy, która uzależniona jest od stażu małżeństwa. Warto też wcześniej poznać upodobania solenizantów, bo jedni wolną szalone pomysły pełne adrenaliny a inni praktyczne rozwiązania, które będzie można wykorzystać w codziennym życiu.

Kreatywny pomysł na rocznicę ślubu

Papierowa rocznica, czyli pierwsza jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego prezent z takiej okazji nie powinien być banalny. Owszem książka, obraz czy zestaw do kawy będzie praktycznym rozwiązaniem, lecz nie do końca przemyślanym. Lepiej zafundować Voucher na romantyczną kolację w wybranej restauracji bądź całodniowy pobyt w SPA. Na pewno trafionym pomysłem będzie także wykupienie romantycznego weekendu dla dwojga w ekskluzywnym hotelu bądź wykupienie seansu w grocie solnej, który będzie cieszył podwójnie, bo prócz relaksu pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie. Możliwości, by sprawić radość najbliższym, jest naprawdę wiele i wcale nie trzeba fatygować się osobiście, bo wybrane Vouchery można zamówić online w kilka sekund.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze prezentu?

Przede wszystkim ważny jest wiek solenizantów. Najczęściej świętuje się rocznice ślubu rodziców, dziadków bądź bliskich przyjaciół więc prezent musi być dopasowany do okoliczności. Osoby starsze, które obchodzą czterdziestą rocznicę ślubu, na pewno nie będą zachwycone z otrzymania Vouchera do SPA czy wyprawy quadem po bezdrożach, lecz z możliwości spędzenia czasu podczas romantycznej kolacji już tak. Przy wyborze warto do głosu dopuścić też zainteresowania solenizantów i szukać prezentu, który spełni wymagania jednej, jak i drugiej strony.

Ekstremalna przygoda dla dwojga

Wcale nie jest powiedziane, że małżonkowie, którzy mają już za sobą kilkanaście wspólnie przeżytych lat, muszą popaść w rutynę. Dla takich osób na pewno wspaniałym i co ważne niezapomnianym prezentem rocznicowym będzie przelot awionetką, skok na Bungee czy kurs Driftingu. W szale codziennych obowiązków trudno jest wygospodarować czas na spełnianie własnych marzeń, więc wykupienie Voucherów na takie atrakcje na pewno będzie strzałem w dziesiątkę i niezapomnianą przygodą. Oczywiście warto wcześniej podpytać czy oby na pewno taka dawka adrenaliny będzie wskazana.

Nietrafiony prezent i co dalej?

Nietrafiony prezent na rocznicę zazwyczaj trafia na dno szafy lub jest po prostu wyrzucany. Pozostaje więc kwestia co zrobić, jeśli wykupiony Voucher nie trafi w gust? Nie trzeba się tym jednak martwic, bo nawet jeśli prezent nie spodoba się, osoby obdarowane mogą go wymienić na coś innego. Termin realizacji Voucherów nie jest narzucany odgórnie, bo solenizanci sami wybierają dogodną dla nich datę. Ważne jest, by przed opłaceniem prezentu sprawdzić, w jakich miejscach można go zrealizować. Jeśli przelot balonem czy szkolenie OFF ROAD będzie odbywało się kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania, to lepiej wybrać atrakcje znajdując się bliżej by nie zmuszać jubilatów do marnowania czasu na dojazd.

 

Materiał partnera

Jak uczcić rocznicę ślubu? komentarze opinie

  • gość 2018-11-07 11:03:34

    Najpierw dostałam od męża bukiet róż, kurier z poczty kwiatowej mi przyniósł. Wieczorem zabrała mnie na kolacje. a ja myślałam, że on zapomniał o naszej rocznicy,. Jednak chyba nie doceniłam swojego męża. A to kochany i czuły człowiek.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl