:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Ruszyły zapisy na bieg

Archiwum, Ruszyły zapisy - zdjęcie, fotografia

Już po raz trzeci ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy z Polski i zagranicy w ramach biegu „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Zapisy internetowe już ruszyły. Pula miejsc kurczy się z godziny na godzinę. Nie czekaj, aż ktoś cię ubiegnie!

III edycja biegu „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” odbędzie się już 17 czerwca. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa biegi – główny na 10 kilometrów oraz towarzyszący bieg rodzinny na dystansie 2 kilometrów. W biegu głównym wystartuje 600 zawodników, w biegu rodzinnym – 200 osób. Zapisy na oba biegi już ruszyły i w ciągu dwóch pierwszych dni zapisało się już ponad 300 osób.

 

Złoty bieg czeka

– Warto dołączyć do grona zadowolonych biegaczy, którzy wzięli udział w poprzednich dwóch edycjach biegu. Obie imprezy zyskały uznanie wśród organizatorów sportowych plebiscytów i samych zawodników – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu. Przypominamy, że bieg „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” został wyróżniony przez prestiżowy portal MaratonyPolskie.pl i pozostawił w tyle wiele większych imprez.

 

{jb_greenbox}Jak się zapisać?
Wystarczy wejść na stronę www.bieg.truchtacz.pl, gdzie znajduje się link do internetowego modułu zapisów. Wypełniamy formularz, wnosimy opłatę startową i już – stajemy się zawodnikami III edycji biegu „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. – Numery startowe będą przydzielane tylko tym, którzy zapiszą się i wniosą stosowną opłatę. Ważne, żeby nie zwlekać z tym do ostatniej chwili, bo w zawodach będzie mogło wziąć udział pierwszych 600 osób, które dopełnią wszelkich formalności – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu. Do 31 maja opłata wynosi – 40 zł dla mężczyzn i 30 zł dla kobiet oraz mężczyzn po 65. roku życia. Od 1 czerwca opłata wzrośnie o 10 złotych. 10 złotych z każdej opłaty startowej zasili konto kampanii społecznej „Avon kontra przemoc”. Opłata za udział w biegu rodzinnym wynosi 15 złotych od osoby.{/jb_greenbox}

(ŁS)  2012-04-20 09:02:11

fot. archiwum

Ruszyły zapisy na bieg komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl