:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

XV Turniej Niepodległości pod patronatem Piotra Raka - Prezesa Firmy POLARGOS

Kiedy: 2017-11-11 , godzina: 12:00

XV Turniej Niepodległości pod patronatem Piotra Raka - Prezesa Firmy POLARGOS wygrywają Michałki, które w finale pokonują ubiegłorocznego zwycięzcę - zespół Absolwenta Budel. Bohaterem finałowego spotkania został strzelec jedynej bramki - Piotr Grylak z Michałków. Trzecie miejsce zajął zespół Starych Wilków, który pokonał Progres po rzutach karnych 2:0. W regulaminowym czasie było 1:1.

W turnieju wystąpiło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Turniej miał formę amatorską (wystąpiło 6 drużyn amatorskich i 4 drużyny LZS). Debiutantem w rozgrywkach GLP była drużyna Starych Wilków. Debiutant z nazwy, natomiast zawodnicy od lat występujący w rozgrywkach  Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Debiut bardzo udany, zwieńczony 3 miejscem. Pierwszą historyczną bramkę dla tej drużyny zdobył Artur Pacek. Była to jednocześnie pierwsza bramka sobotniego turnieju.

Mecze grupowe miały w zdecydowanej większości wyrównany przebieg. Początek sezonu halowego, to duża niewiadoma. Bardzo dobrze w meczach grupowych zaprezentowały się ekipy Progresu i Starych Wilków oraz rewelacja tego turnieju – zespół Michałków, które potwierdzają, że są drużyną turniejową. Zabrakło w półfinale ekip, które zaliczane były do potencjalnych faworytów, czyli Płomień Górki i Akzonobel Pilawa oraz dobrze ostatnio spisujący się Kapsel i Korkociąg. Zwycięstwo w całym turnieju Michałków, to duża niespodzianka, co potwierdzają notowania u miejscowych bukchmacherów.

Najlepszym strzelcem został Adrian Żyłka z Michałków, zdobywca 8 bramek. Najlepszym bramkarzem XV Turnieju Niepodległości został Robert Wilczek z Progresu. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Mateusz Szaszał Kowalski z Absolwenta Budel.
 

Zespół Michałków wystąpił w składzie: Sebastian Kołnierzak (bramkarz), Grzegorz Abramowski (kapitan), Krzysztof Jaworski, Jacek Widłak, Maciej Kraska, Adrian Żyłka, Arkadiusz Ogrodnik, Jarosław Parol i Piotr Grylak.

 

Nagrody w XV Turniej Niepodległości pod patronatem Piotra Raka - wręczali – Nina Rak w imieniu Prezesa Firmy Polargos i Waldemar Sabak, jako gospodarz imponującego i funkcjonalnego obiektu.


XV Turniej Niepodległości pod patronatem Piotra Raka - Prezesa Firmy POLARGOS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl