:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Garwolin - Tesco Targowa przynosi straty - Firma zamyka sklep

Inne Miejskie, Garwolin Tesco Targowa przynosi straty Firma zamyka sklep - zdjęcie, fotografia

Firma Tesco planuje zamknięcie 18 sklepów, które przynoszą straty. Wśród nierentownych supermarketów do likwidacji jest tak zwane małe Tesco przy ul. Targowej w Garwolinie.

O planach zamknięcia sklepów firma Tesco poinformowała już swoich pracowników.

– Decyzja o zamknięciu sklepu nigdy nie jest łatwa, ale czasami konieczna. Teraz najważniejsze dla nas jest zapewnienie wsparcia dla pracowników, których dotyczą zmiany, w tym zaoferowanie jak największej ich liczbie alternatywnych stanowisk w pobliskich sklepach. Chciałbym osobiście podziękować wszystkim koleżankom i kolegom z tych sklepów za wszystko, co robili, by dbać o naszych klientów – powiedział Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco w Polsce.

Sklepy, które zostaną zamknięte to: Gliwice Toszecka, Rydułtowy Ładna, Siemianowice Śląskie, Skoczów Morcinka, Garwolin Targowa, Oświęcim Nojego, Oświęcim Śniadeckiego, Ruda Śląska Górnośląska, Lubaczów Baziaka, Brzeszcze, Knurów 1 Maja, Ustroń Cieszyńska, Świdnica Marcinkowskiego, Dębica Kościuszki, Środa Wielkopolska, Stalowa Wola Okulickiego, Łódź Przybyszewskiego oraz Piotrków Trybunalski Szkolna. Większość placówek pracować będzie do marca.

 

Zaoferują pomoc pracownikom

Ponadto, Tesco poinformowało pracowników sklepów o zmianach w sposobie organizacji pracy. – Chcemy być bardziej elastyczni, postawić na lepszą i efektywniejszą obsługę klienta oraz większe wsparcie dla koleżanek i kolegów. Częścią procesu będzie zmniejszenie liczby kierowników zespołów w dużych sklepach. Chcemy zaoferować wszystkim pracownikom, których dotyczy zmiana, pomoc w przeniesieniu się na inne stanowiska, by zminimalizować liczbę osób, które opuszczą firmę – dodał Martin Behan.

– Kontynuujemy proces zmian w naszym biznesie, które  pozwolą nam przełożyć  poprawiające się wyniki sprzedażowe na dalszy rozwój, oparty na wyższej zyskowności. To z kolei pomoże nam w przyszłości mocniej i wydajniej inwestować w nasze koleżanki i kolegów oraz naszych klientów – podsumował Behan.

 

Biuro prasowe Tesco Polska, oprac. ur

Fot.2pos.pl

Garwolin - Tesco Targowa przynosi straty - Firma zamyka sklep komentarze opinie

 • Gościu - niezalogowany 2018-02-02 16:27:42

  Niech otworzą Lider Price

 • Gośćhehe - niezalogowany 2018-02-02 20:02:56

  i tak ram nic ciekawego bylo

 • Cin cin - niezalogowany 2018-02-03 06:51:25

  Najlepszy i najtanszy market w Garwolinie. Nigdzie indziej nie mozna bylo tak tanio dostac warzyw w promocji, pieczywa i nabiali itp.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-03 10:06:34

  Tam piwko zawsze było dostępne i w dobrej cenie.Szkodaaa będę tęsknił :)

 • Gość - niezalogowany 2018-02-03 22:23:18

  Niestety tesco nie trafilo dobrze z lokaluzacja. Mimo ze przechodzilem tamtedy 1000 ce razy to i tak mi sie niechcialo tam zachodzic .. Lokalizacja klapa..

 • gośćss - niezalogowany 2018-02-04 12:45:16

  brak kluczowej informacji kiedy sklep zostanie zamknięty

 • Gośćtesco - niezalogowany 2018-02-05 06:51:28

  noe wytrzymal konkurencji z biedronka

 • gość 2018-02-07 07:34:25

  Market dla klientów będzie otwarty do 16 marca, a pracownicy będą do końca miesiąca.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl