:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Lechpol Electronics oficjalnie w gronie firm rodzinnych

27/09/2018 15:01
Inne Powiat, Lechpol Electronics oficjalnie gronie rodzinnych - zdjęcie, fotografia

O tym, że Lechpol Electronics jest firmą rodzinną, już chyba nikomu nie trzeba przypominać. W 2015 roku stery założonego w 1990 roku przez Zbigniewa Leszka przedsiębiorstwa przejęli jego trzej synowie, którzy w duchu dynamicznie zmieniającego się rynku rozwijają spółkę, nie zapominając przy tym o wpajanych przez ojca wartościach. Teraz na podstawie przebytego audytu firma Lechpol Electronics oficjalnie dołączyła do zaszczytnej grupy firm rodzinnych i uzyskała prawo do używania znaku nadawanego przez Fundację Firm Rodzinnych.

Z dostępnych danych wynika, że w Polsce ok. 60% przedsiębiorstw stanowią firmy rodzinne. Jest to zatem bardzo ważny segment gospodarki – ogniwo gwarantujące pewność działania i stabilność, a przede wszystkim trwałość przez pokolenia. Właśnie w te wartości doskonale wpisuje się będąca na rynku od przeszło ćwierć wieku firma Lechpol Electronics, której starania zostały docenione przez Fundację Firmy Rodzinne.

– Od zawsze czuliśmy się firmą rodzinną, tym bardziej miło mi, że teraz oficjalnie dołączyliśmy do grupy Firm Rodzinnych. Znak „drzewka” podkreśla tylko to, co pielęgnujemy od początku: uczciwość oraz starania o jakość naszych produktów i usług – mówi Zbigniew Leszek, nestor rodziny Leszków.

Budowanie statusu solidnych produktów na polskim rynku jest procesem niezwykle trudnym i wymagającym czasu oraz zaangażowania. Pewność działania oraz kontynuacja przez kolejne pokolenia to dla Zbigniewa Leszka – założyciela Lechpol Electronics największe wartości rodzinnego biznesu. W zasadzie od samego początku w procesie rozwoju firmy wspierają go także jego synowie. Od najmłodszych lat pod skrzydłami mamy obserwowali oni poświęcenie ojca oraz jego nieustanną pracę po 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Wiedzieli, że robi to po to, by zapewnić dobrą przyszłość swojej rodzinie oraz by nie zawieść zaufania zatrudnionych pracowników.

Z biegiem lat ta obserwacja życia firmy przez synów zamieniła się w prawdziwą pomoc w rozwoju rodzinnego biznesu. Naturalną więc koleją rzeczy było przekazanie firmy Mariuszowi, Michałowi i Marcinowi w jubileuszowym 25. roku jej powstania.

– Moim ogromnym sukcesem jest to, że mogłem z pełną odpowiedzialnością powierzyć firmę swoim synom. I nie chodzi tylko o biznes. Firma to przede wszystkim ludzie, z którymi w wielu przypadkach pracowałem od samego początku. Cieszę się, że determinacja moich synów w dążeniu do rozwoju firmy, nie zatraciła wartości, jakie przyświecały nam od samego początku – dodaje Zbigniew Leszek.

Dziś Lechpol Electronics zatrudnia ponad 300 osób w Polsce i kilkadziesiąt poza krajem oraz dostarcza na polski rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny kilkunastu marek z różnych kategorii – zarówno urządzenia dla specjalistów, jak też z segmentu małego AGD czy elektroniki konsumenckiej. Lechpol jest także właścicielem sieci ponad 70 sklepów elektronicznych Rebel Electro. Rozwijany przez kolejne już pokolenie Leszków biznes daje klientom gwarancję najwyższej jakości dostarczanych produktów, a pracownikom stabilność oraz życzliwą atmosferę, którą ciężko znaleźć w dużych korporacjach.

 

Inf. pras., oprac. ur

Reklama

Lechpol Electronics oficjalnie w gronie firm rodzinnych komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 19:48:55

    Witam obu tak dalej i życzę dalszych sukcesów!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 20:01:30

    A kiedy Avon?

  • KM - niezalogowany 2018-09-27 21:55:07

    Wspaniali ludzie, znakomite osobowości. Gratulacje.

  • haha - niezalogowany 2018-09-27 23:39:34

    Jakby nie było rodzinna firma. Wielopokoleniowa. Na każdym dziale ktoś z rodziny. Płace dla pracowników wciąż stoją w miejscu. Minimalna krajowa. Zal.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 11:07:48

    Firma tak rozwijajaca się a na ludziach skapi. Dużo lepiej pracować w korporacji. Nie polecam firmy za dużo fałszywych ludzi z którymi nie można po rozmawiać bo zaraz wszystko się wyżej wynosi. Zarobki marne a podejście do człowieka też nie ciekawe. Nie rozumiem za co tak chwalą tą firme... czy dalej osoby niepelno sprawne robią po10-12 godzin? Gdzie kodeks mówi o 7....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 11:11:16

    Zal

  • gość 2018-09-28 12:12:25

    Barwo dla Tych Panów! Oby tak dalej!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 12:15:52

    Widzę, że co niektórych zazdrość zżera, co pewnie, nie dostaliście tam pracy? ;)

  • gość 2018-09-28 12:19:30

    żal to czytać te negatywne komentarze wystawiane zapewne przez byłych lub niedocenionych pracowników, przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie, nie pasuje nie pracuj i tyle...

  • gość 2018-09-28 12:39:00

    Również uważam że Leszki zasługują na sukces. A co do tych negatywów... Nie ma co zwracać na nie uwagi, bo to zwykła zawiść i zazdrość, że komuś się w życiu lepiej ułożyło;)

  • gość 2018-09-28 12:58:05

    Bardzo fajni ludzie, brawo! super, że nie tylko wielkie korporacje odnoszą sukcesy! Powodzenia i dalszych sukcesów:)

  • ...... - niezalogowany 2018-09-28 13:02:09

    Firma jak firma dupy nie urywa wolę robić w sklepie mam przynajmniej wyższa wypłatę niż tam

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 13:06:42

    To pochwal się ile ma tam pracownik szeregowy (magazynier) to ja ci się pochwalę ile i w jakiej firmie ja mam

  • grw - niezalogowany 2018-09-28 13:10:01

    Z tego co wiem to nie ciekawe miejsce dla osoby nie będącej z rodziny

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 13:13:34

    Rodzinna firma tylko dla rodziny.

  • do grw - niezalogowany 2018-09-28 13:27:07

    a z tego co ja wiem to bzdury piszesz XD ciekawe jak się to ma do tych trzystu ludzi zatrudnionych ? az taka duza rodzine mają?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 17:49:37

    Do ,,gosc,, Chcesz wiedzieć ile zarabiają? Jak napiszę ze 2500 = pensja + nadgodziny + premia to stwierdzisz,że dużo czy mało? W zwykłym sklepie mają większe pensje i premie. Dlatego ludzie co chwila się zwalniają A nowi.którzy przychodzą pracują nawet i kilka dni i rezygnują.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 09:44:00

    To że odnieśli sukces to ich zasługa wystartowali w dobrym okresie dziś to od czego zaczęli wogule się niesprzedaje, w obecnym czasie niczego nieprodukuja tylko są spedytorami i handlowcami ale prawda jest ze place zwykłych pracownikuw są marne najniższa krajowa tak jak u większości bedockich pseudo biznesmenów tego się nieda ukryć pod żadna nazwa.

  • Do do grw - niezalogowany 2018-09-29 11:00:52

    Te trzysta ludzi to zdecydowanej większości zatrudnionych jest w sklepach rozsianych po całej Polsce. O "rodzinę" to chodzi zatrudnionych w siedzibie firmy. Co do sukscesów to pewnie niech osiągają jak najwięcej, niech im się powodzi. Tylko niech ich hasło, że "najważniesi są ludzie" ma jakieś pokrycie w rzeczywistości. Teksty w stylu "nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie, nie pasuje nie pracuj..." trochę kiepsko świadczą o pracodawcy i o braku szacunku dla pracownika, bo wygląda to tak, że jak nie ty to kto inny kolejka chętnych na twoje miejsce...Swoją drogą po trochu to się dzieje bo jest przemiał, tylko jest tak jak ktoś wcześniej pisał, przychodzą i po tygodniu, dwóch odchodzą. ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 16:34:18

    Atmosfera słaba, protukty słabe, jedynie marketing dobry i bałwochwalstwo w szczególności jednego z nich - geniusza! Co nie zrobią albo nawet dopiero pomyślą to już lecą do prasy. Naprawdę cecha ludzi wielkich.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 17:29:45

    Wszystko muwi ich baner na którym jest jak byk napisane aplikuj w naborze pierwsza praca czyli szukają tanich niewolnikuw żeby tyrali na swoją rodzinę wszystko w tym temacie wiadomo jak płacą.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 17:34:35

    Ciekawe czy sami stanęli by do pracy za pieniądze kture płacą tym swoim pracownikom kturzy nie są z nimi po rodzinie.

  • Lamex!Prolech - niezalogowany 2018-09-30 12:11:59

    Nie polecam produktów tej firmy.....80% to szajse!!!

  • guest - niezalogowany 2018-09-30 12:17:13

    jakość produktów słaaba, , na + dobry marketing

  • cenzor z UM - niezalogowany 2018-09-30 18:17:38

    KM - niezalogowany 2018-09-27 21:55:07 Wspaniali ludzie, znakomite osobowości. Gratulacje ================pomyliłaś pojęcia i ludzi.....poczytaj....link poniżej... https://www.16personalities.com/pl/typy-osobowosci

  • V liniaWsparcia - niezalogowany 2018-10-08 07:25:13

    Szarpneli sie ze sprzedaz smartfonow bez zabezpieczenia serwisowego i .....teraz zbieraja poklosie w realu i na forach internetowych.

  • oregano2 - niezalogowany 2018-10-11 07:27:47

    Ponoć Urząd Miasta to tez firma rodzinna. Tak ćwierkały wróble z wiejskiej z przytakiwaczem kaczek z zarzecza.

Dodajesz jako: |