:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Mieszkanka Garwolina gra w filmie "Kobiety Mafii 2" Patryka Vegi

Stanisława Dzik jest bez wątpliwości charakterystyczną osobą. Nic więc dziwnego, że wzbudziła zainteresowanie twórców filmu „Kobiety Mafii 2”. W jaki sposób 33-letnia mieszkanka Garwolina trafiła na plan zdjęciowy najnowszej, kinowej produkcji Patryka Vegi?

Zdjęcia z planu zdjęciowego najnowszego filmu Partyka Vegi „Kobiety Mafii 2” pokazała dziś TVP1 w programie „Pytanie na śniadanie”. Możemy na nich zobaczyć Stanisławę Dzik – 33-letnią mieszkankę Garwolina, która w filmie zagrała więźniarkę. W jaki sposób kobieta nie mająca do tej pory żadnej styczności ze światem filmu trafiła na plan zdjęciowy najnowszej, kinowej produkcji Patryka Vegi?

 

Nie wierzyła, że zadzwonią

Stanisława Dzik przyznaje, że jej pierwsza przygoda z filmem to czysty przypadek. – Byłam na zakupach z dziećmi pod Warszawą. Podeszła do nas kobieta i zapytała czy z dziećmi przyjadę na casting do Warszawy. Udałam się tam na drugi dzień po telefonie. Gdy robili dzieciom sesję, zobaczyła mnie kobieta, która podeszła i powiedziała, że jestem bardzo charakterystyczną osobą, a takich jak ja szukają do filmu Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”. Zgodziłam się. Zrobili mi sesję zdjęciową, a później była cisza. Olałam to. Mówiłam narzeczonemu, że kto jak kto, ale ja do takiego filmu? Po trzech tygodniach zadzwonił telefon, że chcą mnie jako więźniarkę. Zgodziłam się – opowiada redakcji eGarwolin Stanisława Dzik.

 

Bardzo ciekawe doświadczenie

Jak kobieta wspomina pracę na planie? – Pojechałam do Warszawy na wyznaczony dzień i godzinę. Poznałam na planie super osoby. Byłam pod wrażeniem, że to normalni ludzie. Wczułam się w rolę jak prawdziwa więźniarka. Rola była łatwa. Nic nie mówiłam, ale grałam blisko osób znanych z innych filmów, w tym z naszą bokserką Joanną Jędrzejczak – dodaje 33-latka. Kobieta przyznaje, że, jeśli otrzyma propozycję wystąpienia w jeszcze jakimś filmie, to chętnie się zgodzi, ponieważ jest to bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Więźniarka grana przez mieszkankę Garwolina siedzi za kratami z postaciami granymi m.in. przez Katarzynę Warnke i Joannę Jędrzejczyk. Realizm w filmie podkręca fakt, że sceny z osadzonymi były nagrywane w areszcie śledczym na warszawskim Grochowie.

 

Premiera filmu Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2” już w lutym 2019 roku.

 

Fotosy z planu zdjęciowego filmu można było zobaczyć w dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” – kliknij tutaj.

W związku z podejrzeniem naruszenia dóbr osobistych Stanisławy Dzik i jej rodziny, opcja dodawania komentarzy została wyłączona. Mieszkanka Garwolina rozważa dochodzenie swoich praw w sądzie. 

ur

Fot. screen PnŚ, arch. pryw. Stanisławy Dzik

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl