:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

MOW Borowie znowu Wicemistrzem Polski

We wtorek 22 maja, na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Puławach rozegrano XVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich na boiskach trawiastych. Reprezentanci MOW Borowie po raz kolejny zdobyli wicemistrzostwo kraju.

Borowska drużyna po wygraniu eliminacji z drużynami reprezentującymi województwo mazowieckie i podkarpackie zmierzyła się z pięcioma innymi najlepszymi zespołami z całej Polski.

MOW Borowie kolejno zremisowało z MOW Rudy 1:1 i pokonał pozostałe drużyny 5:2 Brzeg Dolny, 3:0 Kalety, 3:0 Puławy i 2:1 Włocławek. Te rezultaty sprawiły, że dzięki większej ilości strzelonych bramek od MOW Borowie lepszym okazała się drużyna MOW Rudy. Kapitan borowskiej drużyny Sebastian Przybyszewski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Drużynę Wicemistrza Polski tworzyli: Sebastian Przybyszewski (zdobywca 5 bramek), Krystian Głowaczewski (5 bramek), Aleksander Stolarek (1), Krystian Kaptur (1), Dawid Piskorowski (1), Mateusz Pokorski (1), Kamil Falkowski (bramkarz), Kacper Brociek, Piotr Kolek, Kamil Szala oraz Hubert Aniołek prowadzeni przez trenera Łukasza Mikulskiego wspomaganego na mistrzostwach przez Tomasza Majczynę z dopingiem dyrekcji w osobach Zbigniewa Karwowskiego i Marcina Karwowskiego.

 

Zaznaczyć należy, że jest to kolejny mistrzowski tytuł zdobyty przez chłopaków z Borowia w tym roku, którzy zdobyli jedno Mistrzostwo Polski i 4 Wicemistrzostwa.

 

inf. pras., oprac. ur


MOW Borowie znowu Wicemistrzem Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl