:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C lekkie zachmurzenie

Dragon Miętne wygrywa Puchar Marcina Kołodziejczyka - Wójta Gminy Garwolin

W niedzielę 8 kwietnia 2018 roku na boiskach Powiatowego Centrum Sportu w Miętnem odbyła się trzecia edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Garwolin - Marcina Kołodziejczyka

Pierwsze miejsce zajął zespół Dragona Miętne, który w finale pokonał 5:2 zespół Tornado Wola Rębkowska. Na trzecim miejscu zameldowała się drużyna Hetmana Sulbiny, która w małym finale zdecydowanie pokonała Conectum Garwolin 7:1. Wystartowało 9 ekip, (8 z terenu gminy i jedna spoza).

Tradycyjnie już na Turnieju o Puchar Wójta, podobnie jak na wigilijnej kolacji, jest jedno miejsce dla zbłąkanego wędrowca. W tym roku taką szansę otrzymał zespół Conectum Garwolin, który w rozgrywkach Powiatowej Ligi LZS walczy o awans do I Ligi. W turnieju zespół potwierdził swoje wysokie aspiracje awansując do najlepszej czwórki. Dwie najlepsze drużyny turnieju: Dragon i Tornado pewnie zwyciężyły w rozgrywkach grupowych, jak również w zmaganiach półfinałowych. Ubiegłoroczny zwycięzca Turnieju o Puchar Wójta – Płomień Górki zakończył zmagania na fazie grupowej.

Najlepszym bramkarzem został Przemysław Szczęśniak z Dragona, który przepuścił tylko 4 bramki w całym turnieju. Drugie miejsce zajął Sławek Osiak z Hetmana (6 bramek puszczonych).
Najlepszym strzelcem turnieju został Józef Wawer z Dragona, który strzelił 6 bramek. Sukces jest tym bardziej znaczący, że jest to pierwszy tytuł najlepszego strzelca, zdobyty przez tego zawodnika. Drugie miejsce, z 4 bramkami, zajął Mariusz Makulski z Tornado.

Nad całością zawodów czujnym okiem pieczę sprawował, aby puchar trafił w godne ręce, patron turnieju - wójt Marcin Kołodziejczyk. Oczywiście wręczał również osobiście puchary i nagrody. Najlepsi zawodnicy oprócz statuetek, otrzymali profesjonalny sprzęt do uprawiania tej kulturalnej, aczkolwiek skomplikowanej dyscypliny sportu.

Zespół Dragona Miętne sprawnie kierowany przez menagera Adama Kocyka wystąpił w składzie: Przemysław Szczęśniak, Jakub Kot, Emil Mazek, Dariusz Siarkiewicz, Michał Rękawek, Jakub Makulec, Józef Wawer, Mariusz Leszek, Artur Wirtek i Czarek Adamowicz.

Dragon Miętne wygrywa Puchar Marcina Kołodziejczyka - Wójta Gminy Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się