:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Garwolin – wysoka wygrana w zdrapce Lotto

Inne Ciekawostki, Garwolin wysoka wygrana zdrapce Lotto - zdjęcie, fotografia

Zimowa krzyżówka w maju przyniosła szczęście miłośnikowi zdrapek, który odwiedził kolekturę Lotto przy ul. Krótkiej w Garwolinie. W poniedziałek 7 maja "pod filarami" padła wysoka wygrana.

Szczęściarz, który wydał 3 zł na zdrapkę Zimowa krzyżówka z pewnością nie spodziewał się wygranej. Osoba, która odwiedziła w poniedziałek 7 maja kolekturę Lotto przy ul. Krótkiej w Garwolinie wygrała 44 tys. zł!

W zdrapce przewidziane są trzy wygrane pierwszego stopnia w wysokości 44 tys. zł. Ci, którzy mają mniej szczęścia mogą wygrać 5 tys. zł (wygrana II stopnia) i 500 zł (wygrana III stopnia). Później, kwota wygranych spada i mieści się w granicach od 80 do 3 zł.

 

Jak grać?

W celu uzyskania wyniku gry, nabywca losu usuwa ścieralną warstwę ochronną z pola gry oznaczonego „TWOJE LITERY” i odczytuje znajdujący się na nim zestaw liter. Następnie każdą literę odkrytą na polu „TWOJE LITERY” zdrapuje na warstwie ścieralnej na polu krzyżówki tyle razy ile razy ta litera występuje w słowach krzyżówki. Do skompletowania słów służy także symbol (zamieszczony na awersie losu) zastępujący literę w słowach na polu krzyżówki.

Jeśli na tymże polu krzyżówki zostaną utworzone (biorąc od lewej do prawej strony bądź z góry na dół), zgodnie z wyżej opisanymi sposobami, co najmniej trzy kompletne słowa oznacza to uzyskanie wygranej zgodnie z tabelą wygranych zamieszczoną na awersie losu, w której wysokość wygranej zależy od liczby skompletowanych słów na polu krzyżówki (odpowiednio: 3 zł dla 3 słów, 6 zł dla 4 słów, 10 zł dla 5 słów, 20 zł dla 6 słów, 40 zł dla 7 słów, 500 zł dla 8 słów, 5 000 zł dla 9 słów, 44 000 zł dla 10 słów).

Jeśli wśród skompletowanych słów znajduje się słowo zawierające symbol zastępujący literę wygrana ulega podwojeniu.

Na jeden los przypadać może tylko jedna wygrana. Źródło: Regulamin

ur

Za informację dziękujemy Konradowi!

Fot. Google Maps, Lotto

 

 

Garwolin – wysoka wygrana w zdrapce Lotto komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-05-10 04:24:52

  Jezeli to jest zdjecie wygrywajacej zdrapki to jest to oszustwo na 1000%

 • Gość - niezalogowany 2018-05-10 08:35:36

  Tu jest 9 słów, a nie dziesięć, więc nie główna wygrana!

 • Adam - niezalogowany 2018-05-10 11:30:13

  Dziesiątym wyrazem jest "REN".Gratulacje dla zwycięzcy:-)

 • Rozbawiony - niezalogowany 2018-05-14 01:13:57

  Nie wiem jak liczycie, ale ja widzę 10 słów, także wszystko się zgadza :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl