:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Konkurs - Zrób sportową fotkę z Garwolanką i wygraj roczny karnet

Inne Konkursy, Konkurs Zrób sportową fotkę Garwolanką wygraj roczny karnet - zdjęcie, fotografia

Lubisz robić zdjęcia i publikować je na Facebooku? Uruchom kreatywność i weź udział w konkursie fotograficznym z okazji piątych urodzin Pływalni Miejskiej "Garwolanka". Do wygrania roczny karnet na siłownię lub basen.

Aby wziąć udział w zabawie, należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebookowym Pływalni Miejskiej „Garwolanka” (post poniżej) zrobione przez siebie zdjęcie. Fotografia musi być wykonana na terenie „Garwolanki”. Powinna również promować sport i zdrowy styl życia. Wygrają prace najciekawiej podejmujące temat, najbardziej pomysłowe i oryginalne. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką – selfie mile widziane!

Komisja konkursowa wyłoni dwa zdjęcia, które nagrodzi rocznymi karnetami na siłownię i basen w Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Należy pamiętać o prawach autorskich i przestrzeganiu regulaminu konkursu (Do pobrania poniżej). Zajrzyj na Facebooka i baw się z „Garwolanką”!

 

CSiK, oprac. urKonkurs - Zrób sportową fotkę z Garwolanką i wygraj roczny karnet komentarze opinie

 • gość 2018-03-01 20:55:47

  słaba kopia cudzych pomysłów... serio słaba...

 • gość 2018-03-01 20:57:49

  słaba kopia pomysłu konkurencji z Górzna.... wyjątkowo słaba

 • Je.ac garwolanke - niezalogowany 2018-03-02 16:56:12

  Garwolanka syf

 • WIELKI CZŁOWIEK - niezalogowany 2018-03-02 16:59:33

  Słaby pomysł, lepiej tam sprzątać bo syf whey.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl