:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Szturm do nieba w intencji Ani, która walczy z nowotworem

Inne Powiat, Szturm nieba intencji która walczy nowotworem - zdjęcie, fotografia

– Ania to wspaniała żona, kochająca mama trójki dzieci, cudowna córka, moja siostra. Na co dzień pomagająca innym ludziom. Jest lekarzem, osobą bardzo zaangażowaną w pomoc swoim małym pacjentom. Teraz walczy z rzadkim nowotworem złośliwym – napisała w facebookowym wydarzeniu Małgorzata Mianowska. Młoda mieszkanka gminy Górzno prosi wszystkich o modlitwę za siostrę, dla której zorganizowano wyjątkowe wydarzenie – szturm do nieba w intencji Ani.

– Ania to wspaniała żona, kochająca mama trójki dzieci, cudowna córka, moja siostra... Na co dzień pomagająca innym ludziom. Jest lekarzem, osobą bardzo zaangażowaną w pomoc swoim małym pacjentom. Teraz walczy z rzadkim nowotworem złośliwym O.U.N. (nowotwór centralnego układu nerwowego, atakujący mózg i rdzeń kręgowy – przyp. Red.) Choroba postępuje, przeżywamy bardzo ciężkie chwile dlatego proszę o wsparcie modlitewne i duchowe – napisała w facebookowym wydarzeniu Małgorzata Mianowska. Przypomnijmy, że ta młoda mieszkanka gminy Górzno założyła Koło Różańcowe Kobiet, które jest ewenementem, ponieważ gromadzi tylko młode dziewczyny. Impulsem do założenia koła i zbliżenia się do Boga była właśnie śmiertelna choroba Ani. (Śmiertelna choroba siostry zbliżyła ją do Boga – założyła wyjątkowe Koło Różańcowe – kliknij i poznaj tę historię>>>)

Małgorzata Mianowska prosi o pomoc nie tylko Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca w Górznie, do której należy, ale także wszystkich dalszych i bliższych znajomych. Modlitwą i udziałem we mszy świętej w intencji Ani i jej bliskich wesprzeć może ich każdy. Dołącz do facebookowego wydarzenia Szturm do nieba w intencji Ani


Eucharystia zostanie odprawiona w sobotę 14 kwietnia 2018 roku o godzinie 17:00 w Górznie.
 

– Zapraszamy właśnie Ciebie na tą Mszę Święta. Przyjdź, wesprzyj Anię i jej bliskich modlitwą. Zanośmy wszyscy razem, jak wielka rodzina, intencje do samego Pana Boga. To najlepsze co możemy ofiarować. Zróbmy razem szturm do nieba! Nie szczędź godziny czasu ze swojej soboty. Nie wiemy, co nas może spotkać. Zrób tego dnia to, czego byś oczekiwał od innych ludzi, gdybyś był na miejscu, w którym jest teraz Ania – zachęcają członkowie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca w Górznie.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w sobotniej mszy, módl się gdzie tylko możesz. Godzina 17:00, sobota 14.04.2018 jest czasem modlitwy za Anię.

 

ur

Fot. Arch. Parafii Górzno – Założenie Koła Różańcowego Kobiet; Facebook


Szturm do nieba w intencji Ani, która walczy z nowotworem komentarze opinie

 • gość 2018-04-12 14:21:04

  Czy naprawdę co druga wiadomość musi być "kościelna"? Naprawdę to są najistotniejsze sprawy dla mieszkańców? Czy nie ma innych wydarzeń w mieście i powiecie?

 • Nica - niezalogowany 2018-04-12 17:11:02

  Brak słów, jak masz taki komentarze pisać nie pisz wcale. Albo nie otwieraj wiadomości które cię nie interesują, jesteś wolnym człowiekiem.

 • gość 2018-04-12 17:12:07

  DO gość : brawo ile jeszcze tej bezrozumności - poczytajcie Kościuszkę , Staszica , dowiecie czym jest religia i tzw. pasterze - o ... ostatnio w Chile gwałcili dzieci -. Wyrazy współczucia i nadziei dla p. Ani

 • Natalia - niezalogowany 2018-04-12 17:23:30

  Nie życzę Ci tego ale co byś zrobił na ich miejscu ja popieram takie informacje. Nie wiesz co jeszcze moze spotkać Ciebie i czy to Ty nie będziesz prosić o pomoc nawet tana takich stronach. Bądźmy dla siebie wsparciem nie znam tej dziewczyny ale będę się modlić za nią. A Ty drogi gościu radzę się zastanowić co w życiu jest ważne i ważniejsze pozdrawiam

 • Gość - niezalogowany 2018-04-12 18:03:39

  To nie jest stricte koscielna wiadomosc. To prosba o pomoc, a to, ze ktos wybiera taki sposob...? Ja sie nie modle, ale szanuje, jesli ktos potrafi pokladac w tym nadzieje.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-13 09:56:59

  Skoro wierzycie w Boga spytajcie dlaczego ludzie to taka chora i prymitywna rasa a morze on chce żeby ta dziewczyna umarła bo taka jest jego wola więc dlaczego przeciwstawiacie się jego boskiej woli jako rasa podrzedna niemacie prawa mu się przeciwstawić.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-13 15:12:57

  Niestety modlitwy niewiele pomogą kosciul i religia to zwykle kłamstwo dla kasy poczytajcie jakich zmian Watykan dokonał w swoich naukach przez tysiąclecie kogo wymordowal i co zostało źle zrozumiane lub źle przetłumaczone co to za bug ojciec ktury tylko karze i nieslucha pruzb swojego ludu i jego wołania o pomoc wiara to tylko straszenie piekłem dla zwykłej kasy ale piekłem bywa życie na tym świecie.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-13 15:14:36

  Księża udają Bożych slugusuw a kroja ludzi jak zwykle bydło do wydojenia z kasy.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl