:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Salon Gatta Garwolin - weź udział w konkursie i wygraj vouchery na zakupy

Inne Konkursy, Salon Gatta Garwolin udział konkursie wygraj vouchery zakupy - zdjęcie, fotografia

Weź udział w konkursie salonu Gatta Garwolin – polub i udostępnij profil salonu na Facebooku, a następnie odpowiedź na pytanie konkursowe. Do wygrania 10 świetnych nagród od marki Gatta, w tym vouchery na zakupy o wartości 150 zł!

Salon Gatta w Garwolinie przygotował dla swoich klientów atrakcyjny konkurs. Wśród puli nagród jest aż 10 miejsc – w tym aż 3 vouchery na zakupy w salonie firmowym w Garwolinie.

 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

1. Odwiedź stronę Salonu Gatta Garwolin na Facebooku, polub ją i udostępnij (jeśli zrobiłeś/aś to jeszcze przed rozpoczęciem konkursu – również masz szansę na nagrodę). Masz na to czas do 10 lutego 2018 do godziny 14.00. Wykonanie tylko jednego z kroków wyklucza z wzięcia udziału w konkursie.

2. Śledź profil Salonu Gatta Garwolin w sobotę, 10 lutego. O godzinie 14.00 na profilu pojawi się pytanie konkursowe, które będzie ściśle związane z marką Gatta. Jeśli znasz odpowiedź na pytanie, umieść ją w komentarzu pod postem. Wygrywają najszybsze poprawne odpowiedzi.


Nagrody w konkursie

1. miejsce – voucher na 150 zł do zrealizowania w salonie Gatta Garwolin

2. i 3. miejsce – voucher na 100 zł

od 4. do 10. miejsca – nagrody w postaci rajstop z zaproponowanego przez organizatorów asortymentu


Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl