:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Garwolin – Oszukiwał na egzaminie na prawo jazdy – grozi mu więzienie

Sprawy kryminalne , Garwolin Oszukiwał egzaminie prawo jazdy grozi więzienie - zdjęcie, fotografia

Nie tylko nie zdał, ale na dodatek najbliższe 3 lata może spędzić w więzieniu. Mieszkaniec Legionowa, który postanowił zdawać egzamin na prawo jazdy w Garwolinie, wpadł podczas próby oszustwa. Podczas egzaminu teoretycznego mężczyzna używał kamery i nadajnika.

64-letni mieszkaniec Legionowa postanowił zdawać egzamin na prawo jazdy w garwolińskiej filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach. Do egzaminu teoretycznego mężczyzna przystąpił w piątek 9 marca.

 

Używał kamery i nadajnika

– Funkcjonariusze Policji zostali poinformowani, że w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Garwolinie znajduje się mężczyzna, który podczas egzaminu korzysta z niedozwolonego sprzętu. Okazało się, że 64-letni mieszkaniec Legionowa korzystał z nadajnika i kamery. Sprzęt służył do pomocy w rozwiązaniu testu egzaminacyjnego na prawo jazdy kat. B. Niedoszły kierowca trafił do policyjnego aresztu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Przyłapanemu na gorącym uczynku mężczyźnie, za usiłowanie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy przez wprowadzenie w błąd egzaminatora, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

 

ur

Fot. arch. eG

 

Garwolin – Oszukiwał na egzaminie na prawo jazdy – grozi mu więzienie komentarze opinie

 • gość 2018-03-12 10:26:35

  Z Legionowa... To nie ma juz nic wspolnego ze zdawaniem egzaminow, to jest nauka tras na pamiec a pozniej takie kolki wyjezdzaja na ulice. Az dziwne ze w garwolinie jeszcze potrafia nie zdawac... ha ha ha dwie ulice na krzyz 3 ronda z czego dwa na sile rzucone placki i tyle, wielkie egzaminy na prawo jazdy

 • gość do gościa - niezalogowany 2018-03-12 10:59:37

  Jak widać nie wszystkim jest dane wyjechac na te dwie ulice na krzyż :)

 • Gość - niezalogowany 2018-03-12 11:30:41

  Powinien krzyczeć że jest Hardcorem

 • Gość - niezalogowany 2018-07-08 22:45:22

  Fakt faktem zdawać teorie i tak kombinować to pogratulować tylko ale prawdę mówiąc to chodźby zdawał w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie itd nigdzie żadna osoba zdająca egzamin po zdaniu czy nie zdaniu nie jest kierowcą bo co to za kierowca który jeździł tylko 30 godzin plus ewentualne godziny doszkalające, kurs to tylko nauka jak zdać egzamin kierowcą stajemy się dopiero kiedy jeździmy sami cały czas po mieście, w trasie itd po kilku latach a to jest tylko nauka a egzamin to tak naprawdę tylko sprawdzenie czy znamy przepisy, znaki etc takie jest moje zdanie... Reasumując każdy z nas powinien egzaminie nawet tym zdanym jeździ na początku jak kołek

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl