:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Garwolin – Oszukiwał na egzaminie na prawo jazdy – grozi mu więzienie

Sprawy kryminalne , Garwolin Oszukiwał egzaminie prawo jazdy grozi więzienie - zdjęcie, fotografia

Nie tylko nie zdał, ale na dodatek najbliższe 3 lata może spędzić w więzieniu. Mieszkaniec Legionowa, który postanowił zdawać egzamin na prawo jazdy w Garwolinie, wpadł podczas próby oszustwa. Podczas egzaminu teoretycznego mężczyzna używał kamery i nadajnika.

64-letni mieszkaniec Legionowa postanowił zdawać egzamin na prawo jazdy w garwolińskiej filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach. Do egzaminu teoretycznego mężczyzna przystąpił w piątek 9 marca.

 

Używał kamery i nadajnika

– Funkcjonariusze Policji zostali poinformowani, że w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Garwolinie znajduje się mężczyzna, który podczas egzaminu korzysta z niedozwolonego sprzętu. Okazało się, że 64-letni mieszkaniec Legionowa korzystał z nadajnika i kamery. Sprzęt służył do pomocy w rozwiązaniu testu egzaminacyjnego na prawo jazdy kat. B. Niedoszły kierowca trafił do policyjnego aresztu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Przyłapanemu na gorącym uczynku mężczyźnie, za usiłowanie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy przez wprowadzenie w błąd egzaminatora, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

 

ur

Fot. arch. eG

 

Garwolin – Oszukiwał na egzaminie na prawo jazdy – grozi mu więzienie komentarze opinie

  • gość 2018-03-12 10:26:35

    Z Legionowa... To nie ma juz nic wspolnego ze zdawaniem egzaminow, to jest nauka tras na pamiec a pozniej takie kolki wyjezdzaja na ulice. Az dziwne ze w garwolinie jeszcze potrafia nie zdawac... ha ha ha dwie ulice na krzyz 3 ronda z czego dwa na sile rzucone placki i tyle, wielkie egzaminy na prawo jazdy

  • gość do gościa - niezalogowany 2018-03-12 10:59:37

    Jak widać nie wszystkim jest dane wyjechac na te dwie ulice na krzyż :)

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 11:30:41

    Powinien krzyczeć że jest Hardcorem

Dodajesz jako: Zaloguj się