:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Kandydaci - Rada gminy Sobolew

Kandydaci, Kandydaci gminy Sobolew - zdjęcie, fotografia

Gminę Sobolew zamieszkuje 8 317 osób, z których 6 495 ma prawo do głosowania w tegorocznych wyborach samorządowych. W piętnastu jednomandatowych okręgach startuje 31 kandydatów na radnych Rady Gminy.

 

Okręg nr 1
Anielów, Ostrożeń Pierwszy. Ostrożeń Drugi, Trzcianka

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

WIĘCKOWSKI Sławomir Waldemar

38

Ostrożeń Pierwszy

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

PAZIEWSKI Sławomir

37

Trzcianka

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

JURCZAK Waldemar Marek

43

Ostrożeń Drugi

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Okręg nr 2
Gończyce: nr 1 - 59 i od nr 113 do końca

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

SZEWCZYK Piotr

43

Gończyce

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

GARNEK Wiesław Stanisław

60

Gończyce

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 3
Gończyce: nr 60 - 112, ul. Osiedlowa, Parkowa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

BIAŁAPKO Danuta

37

Gończyce

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

PACIOREK Kazimierz

63

Gończyce

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 4
Chotynia

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

OWCZARCZYK Mirosław

43

Chotynia

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 5
Kownacica, Przyłęk

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

TALAREK Rafał

29

Kownacica

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

RUCIŃSKA Agata Elżbieta

49

Kownacica

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

Okręg nr 6
Kaleń Pierwszy, Sokół

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

BIEŃKO Tomasz

34

Sokół

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

CZAMARA Grzegorz

52

Sokół

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

KOŚCIESZA Dariusz Paweł

50

Sokół

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

Okręg nr 7
Sobolew: ul. Milanowska, Poprzeczna, Żelechowska, Osiedlowa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

WIŚNIOCH Jarosław

48

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

BŁACHNIO Danuta Maria

51

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

PŁATEK Ireneusz Zenon

52

Sobolew

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

Okręg nr 8
Sobolew: ul. Kownacka, Leśna od nr 71 do końca, ul. Polna, Sosnowa, Wrzosowa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

APOLINARSKI Zbigniew Winiusz

50

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

LIPIEC Marian

 

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 9
Sobolew: ul. Jana Pawła II, Kardynała Wyszyńskiego, Krępska, Leszowa, Leśna nr 1 - 70, ul. Łaskarzewska, Podługi, Spokojna, Wiosenna 9 i od nr 11 do końca, ul. Wspólna

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

GĄSKA Renata Maria

47

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

PAZIEWSKI Witold Marian

55

Sobolew

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

Okręg nr 10
Sobolew: ul. 3 - go Maja, Długa, Działkowa, Kolejowa, Marzysza, Rynek, Słoneczna, Targowa, Wesoła, Wiejska, Wiosenna nr 1 - 8 i 10, ul. Zaciszna

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

KOSTYRA Elżbieta

55

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

URAWSKI Leszek Dariusz

53

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 11
Sobolew: ul. Dębowa, Kościuszki nr 56 - 100 i 102, ul. Leszczynowa, Maciejowicka, Projektowana, Spacerowa, Antenowa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

KRUPA Jan

67

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

MYSIAK Arnold Józef

53

Sobolew

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

Okręg nr 12
Sobolew: ul. Brzozowa, Kościelna, Kościuszki nr 101 i od 103 do końca, ul. Krótka, Pagórkowata, Piaskowa, Podlasie, Widokowa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

KOWALCZYK Maria Hanna

57

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

WIŚNIOCH Marcin Jakub

39

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

 

 

Okręg nr 13
Sobolew: ul. Klonowa, Kościuszki nr 1 - 55, ul. Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Onufrego Błachnio, Sądowa, Zielna

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

MATYSKA Hanna

43

Sobolew

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

GOLISZEWSKI Andrzej

45

Sobolew

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 14
Grabniak, Kaleń Drugi

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

SOWA Anna

38

Kaleń Drugi

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Sobolew

STOŃ Małgorzata

23

Grabniak

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Okręg nr 15
Godzisz, Kobusy, Nowa Krępa

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce zamieszkania

Komitet

ŚLIZ Mirosław

51

Godzisz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

wybory2018.pkw.gov.pl opr. mb


Kandydaci - Rada gminy Sobolew komentarze opinie

  • gość 2018-10-03 10:02:16

    A co się dzieje z Panią Moniką Garnek - Owczarczyk, że nie startuje w żadnych wyborach? Cztery lata temu wygrała 1 turę w wyborach na wójta Sobolewa. Wycofała się z polityki?

  • J23 - niezalogowany 2018-10-03 18:11:42

    a przewodniczący Marcinkiewicz, też strażak, ten otrzymał zakaz startowania?

  • gość 2018-10-18 18:45:10

    A p.Justynka tak wszystko krytykuje ...(swoje obietnice i działania w radzie również chyba???) wiem, że się pani ta kadencja nie udała !!! po co się jeszcze pogrążać???

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl