:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Konkurs – wygraj zaproszenia na spektakl „Bóg Mordu” w Garwolinie

Teatr, Konkurs wygraj zaproszenia spektakl „Bóg Mordu” Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Już w październiku w Garwolinie zostanie wystawiony spektakl "Le Dieu du carnage”, czyli „Bóg Mordu”. W konkursie portalu eGarwolin możecie wygrać pięć podwójnych zaproszeń ma tę niezwykle „aktorsko" napisaną komedię jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy.

Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych „wychowanych" osób rozmawia w „kulturalny" sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. 

Tytułowy „Le Dieu du carnage / Bóg Mordu" uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu, ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.

Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź" Romana Polańskiego. 

Do realizacji spektaklu zaproszono gwiazdorską obsadę: Katarzynę Maciąg, Lesława Żurka, Katarzynę Misiewicz i Piotra Ligienzę.

Autor: Yasmina Reza

Przekład: Barbara Grzegorzewska

Reżyseria: Johnny Witty

 

Le Dieu du carnage / Bóg Mordu" w Garwolinie

4 października 2018 r. o godz. 18.30

CSiK – KINO WILGA, ul. Nadwodna 1 w Garwolinie

Bilety w cenie 80/85 zł do nabycia u Organizatora pod nr tel. 504 036 220 

oraz na www.kupbilecik.pl oraz na www.biletyna.pl

 

Konkurs – do wygrania 5 podwójnych zaproszeń!

Aby wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń na spektakl, należy polubić post z konkursem, udostępnić artykuł na swojej facebookowej tablicy w opcji Publiczne oraz dodać komentarz pod postem z oznaczeniem osoby, którą chcecie zabrać na spektakl. Konkurs trwa do środy 26 września do godziny 16.00.

 

Ostatnie komentarze widzów spektaklu:

Marta: "Rewelacja !!! Polecam z czystym sumieniem. Gdyby spektakl odbywał się jeszcze gdzieś w pobliżu, to obejrzałabym ponownie. Aktorzy spisali się na medal. Zakup biletów bez zarzutu."

Grażyna: "Doskonały spektakl. Nie pamiętam, kiedy się tak świetnie bawiłam. No i ci aktorzy..."

Barbara: "Super spektakl,wspaniała gra aktorów. Polecam zarówno sztukę jak też zakup biletu.

R.: "Spektakl miły, gra aktorska bardzo przyjemna. Tak czy inaczej warto spojrzeć na własne problemy z innej perspektywy :)"

BOGDAN: "Świetnie zagrane. Kapitalnie aktorzy! POLECAM"

Beata: "Świetne przedstawienie. Wspaniała gra aktorów. Mile spędzony wieczór."

Elżbieta: "Wspaniały spektakl, gra aktorów na najwyższym poziomie, rozwijająca się akcja dostarczyła wiele dobrego humoru:)"

Patryk: "Super spektakl.."
Anna: "Ciekawy spektakl, gra aktorów rewelacyjna. Mile spędzony wieczór dający wiele do myślenia;)) Dziękuję"

 

Wyniki: Podwójne zaproszenia na spektakl wygrywają: Michał, Beata, Maja, Kinga i Małgorzata. W sprawie odbioru zaproszeń skontaktujemy się ze zwycięzcami indywidualnie. Gratulujemy i życzymy świetnej zabawy!

Mat. Pras., oprac. ur

 

Konkurs – wygraj zaproszenia na spektakl „Bóg Mordu” w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl