:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Osobowe audi zderzyło się z betonowozem

Dorosła kobieta i dwoje dzieci w wieku 5 i 10 lat, podróżujący osobowym audi, trafili do szpitala po zderzeniu pojazdu z betonowozem. Do wypadku doszło w piątek na DK17.

Do zdarzenia doszło w piątek 21 września na drodze krajowej nr 17, w miejscowości Ruda w gminie Trojanów.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14.39. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Audi, jadący od Warszawy w kierunku Lublina, na krętym odcinku drogi, wjeżdżając w zakręt nie dostosował odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z prawidłowo jadącymi betonowozem. Samochodem ciężarowym marki Mercedes Benz kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego do szpitali zostali przewiezieni pasażerowie pojazdu marki Audi, czyli dzieci w wieku 5 i 10 lat oraz 32-letnia kobieta. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanowie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

– Pomocy medycznej trzem osobom poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego. Strażacy wyznaczyli i zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz dokonali sorpcji plamy płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP i dwa zastępy OSP – dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Fot. KPP Garwolin

 


Osobowe audi zderzyło się z betonowozem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl